آموزش کامل و عملی MySQL

دوره آموزش کامل و عملی MySQL

با MySQL، محبوب ترین پایگاه داده (Database)، آشنا شوید و یاد بگیرید که چگونه با استفاده از کوئری های CRUD، رابطه ها و JOIN ها، داده ها را مدیریت و استخراج کنید. با یک Dataset کامل کار کنید و مثال های عملی را تمرین کنید.

سطح مقدماتی | گواهینامه معتبر
آموزش کامل و عملی MySQL
3:30 ساعت
آموزش ویدیویی
3:30 ساعت
آموزش ویدیویی
header-svg-bg

شما در پایان این دوره می‌توانید


  • در تیم‌های برنامه‌نویسی با اعتماد به نفس و بازده بالا در پروژه‌ها مشارکت نمایید.
  • به عنوان یک مدیر کسب و کار، روی داده‌های خود تسلط داشته باشید و کسب و کار خود را دقیق‌تر مانیتور کنید و بهینه سازی کنید.
  • گواهینامه رسمی سایت سکان آکادمی را دریافت کنید و از آن برای اثبات مهارت و دانش خود استفاده کنید.
  • مهارت و دانش خود را در زمینه‌ی برنامه نویسی و توسعه ی وب افزایش دهید و برای رسیدن به یک شغل مناسب یا ارتقای موقعیت شغلی خود آماده شوید.
  • تکنولوژی‌های مدرن مانند LAMP، MEAN و MERN را مورد استفاده قرار دهید و از آنها برای ساخت وب سایت های پویا بهره ببرید.
  • وب‌سایت‌ها و برنامه‌های کاربردی را ایجاد و توسعه دهید و با زبان‌های برنامه نویسی مختلف مانند PHP، Python، Java و #C ارتباط برقرار کنید.
  • با داده‌های بزرگ و پیچیده کار کنید و از آنها برای تحلیل، گزارش گیری، تصمیم گیری و ارائه‌ی خدمات بهتر به مشتریان خود استفاده کنید.
  • با یکی از پایگاه داده‌های محبوب و قدرتمند، آشنا شوید و داده‌ها را مدیریت و استخراج کنید.
header-svg-bg

معرفی دوره

آخرین به‌روزرسانی دوره: 23 دی 1402 آخرین به‌روزرسانی دوره: 23 دی 1402

آیا می‌خواهید یکی از مهارت های مورد نیاز و با ارزش در دنیای برنامه نویسی را یاد بگیرید؟ آیا می‌خواهید بتوانید با داده‌های بزرگ و پیچیده کار کنید و از آنها استفاده کنید؟ آیا می‌خواهید بتوانید با MySQL، یکی از پایگاه داده های محبوب و قدرتمند، ارتباط برقرار کنید و آن را مدیریت کنید؟

اگر پاسخ شما بله است، این دوره ی ویدیویی برای شما طراحی شده است. در این دوره، شما از مفاهیم اولیه‌ی دیتابیس و اجزای آن مانند جدول، سطر و ستون آشنا می‌شوید. یاد می گیرید که چگونه با استفاده از کوئری‌های مختلف CRUD (Create, Read, Update, Delete) داده ها را ایجاد، خوانده، به روز رسانی و حذف کنید. شما همچنین یاد می‌گیرید که چگونه با استفاده از رابطه ها و JOIN های مختلف، داده‌های مرتبط را از جداول مختلف با هم ترکیب کنید و به صورت مورد نظر خود استخراج کنید.

این دوره یک دوره‌ی کاملا عملی است. شما در طول دوره با یک Dataset کامل کار می‌کنید که شامل اطلاعات مربوط به فروشگاه آنلاین یک شرکت است. شما با استفاده از این Dataset، می توانید مثال‌های واقعی از کاربرد MySQL را مشاهده کنید و تمرین کنید. شما همچنین می‌توانید با داده های خودتان نیز کار کنید و از دانشی که در این دوره به دست آورده اید، بهره ببرید.

header-svg-bg

گواهینامه سکان آکادمی


شما پس از تکمیل دوره و قبولی در آزمون پایانی، مدرک اختصاصی سکان آکادمی برای دوره "آموزش کامل و عملی MySQL" را بدست می‌آورید.
certificate-white-icon

گواهی‌نامه‌ی آموزشی

گواهی‌نامه‌ی آموزشی

Sokan Academy
Course Completion Certificate
Practical MySQL Course
Skills: Fundamental Concepts of Database , CRUD and Relational Query , Managing Databases and Tables , Data Definition Language , Data Manipulation Language
گواهینامه معتبر به دو زبان فارسی و انگلیسی
header-svg-bg

مدرس شما


حمیدرضا معدنی
حمیدرضا معدنی teacher-role-verified-icon
مدیرفنی و عاشق توسعه

من عاشق ❤ برنامه نویسی هستم و از 13 سالگی تا امروز، همیشه برنامه نویسی بخش جدا نشده از زندگیم هست. برنامه نویسی یعنی ساختن دنیای درون خودت...

header-svg-bg

سوالات متداول


این دوره برای هر کسی که علاقه مند به یادگیری MySQL و کار با داده ها است، مناسب است. شما نیازی به داشتن پیش زمینه ی برنامه نویسی یا دیتابیس ندارید. فقط کافی است که علاقه مند به یادگیری MySQL باشید.

دوره آموزش MySQL پیشنیاز خاصی ندارد. اما برای بهتر استفاده کردن از این دوره، شما به موارد زیر نیاز دارید:

یک کامپیوتر شخصی با سیستم عامل Windows، Mac OS یا Linux.

یک اتصال اینترنت پایدار و سریع.

یک مرورگر وب مانند Chrome، Firefox یا Edge.

یک برنامه ی MySQL Workbench یا CLI که می توانید آن را از وب سایت رسمی MySQL دانلود کنید.

بله، این دوره گواهینامه رسمی و معتبر از سایت سکان آکادمی (SokanAcademy.com) به شما ارائه می‌دهد که نشان دهنده‌ی مهارت و دانش شما در MySQL است. این گواهینامه می‌تواند برای شما در رزومه  خود و در جستجوی شغلی مفید باشد. همچنین اگر شما می‌خواهید برای گواهینامه رسمی از Oracle در مورد MySQL آزمون بدهید، این دوره می تواند برای شما یک پیش آموزش خوب باشد.

MySQL یک سامانه مدیریت پایگاه داده است که برای ذخیره و مدیریت داده‌ها استفاده می‌شود. یادگیری MySQL به شما این امکان را می‌دهد که داده‌های خود را به بهترین شکل ممکن سازماندهی کنید و به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را استخراج کنید.

این دوره با ترکیبی از زبان ساده، مثال‌های عملی، و یک پروژه عملی با Dataset کامل، به شما این امکان را می‌دهد که مفاهیم را به طور عمیق و عملی یاد بگیرید. تا مهارت‌های یادگرفته شده را در یک محیط واقعی به کار ببرید.

بله، این دوره برای افرادی که آشنایی با دیتابیس ندارند یا آشنایی آنها کم است یا تجربه ی کمی در کار با دیتابیس دارند بسیار مناسب است. زیرا با شرح اصول ابتدایی و ارائه مثال‌های ساده، شما به راحتی می‌توانید با دنیای دیتابیس و MySQL آشنا شوید و تجربه ی کار با داده های واقعی را داشته باشید.

این دوره به شما اصول اولیه تا مفاهیم متوسط کار با دیتابیس و MySQL را آموزش می‌دهد. شما در این دوره تمامی مهارت هایی که در استفاده های روزانه به عنوان برنامه نویس یا مدیری که با داده ها کار دارد را یاد میگیرید.  با تمرین در یک پروژه عملی و استفاده از Dataset، مهارت‌های شما در زمینه‌های CRUD، روابط جداول و استفاده از ابزارهای MySQL بهبود خواهد یافت.

خیر، این دوره برای افراد بدون دانش پیشین در زمینه برنامه‌نویسی نیز مناسب است. محتوای آن به گونه‌ای تدریس شده است که حتی برای تازه‌کاران هم قابل فهم باشد.

header-svg-bg

آخرین گفت‌وگوهای این دوره


آموزش کامل و عملی MySQL-colorful

دوره آموزش کامل و عملی MySQL

3:30 ساعت
آموزش ویدیویی
گواهینامه معتبر
online-support-icon