افزودن متن در Adobe XD

افزودن متن در Adobe XD

متنی را در صفحه‌ی ورود اپلیکیشن‌تان قرار دهید و توضیحاتی که احساس می‌کنید اپلیکیشن شما را به طور کامل خلاصه می‌کند، ارائه دهید. اگر به صفحه‌های اصلی رجوع کنید، می‌بینید که ما یک توصیف پایه ارائه کرده‌ایم تا به عنوان راهنمایی برای متن مورد نیاز شما باشد، اما ما شما را تشویق می‌کنیم که با عبارت‌های خود بازی کنید!

مرحله 1: برای ایجاد یک ورودی متن جدید در Adobe XD، به Toolbar رفته و ابزار Text (T) را انتخاب کنید. سپس می‌توانید به آرت‌بورد خود بروید و شروع به تایپ کنید! هنگامی که شروع به تایپ کردید، خواهید دید که بخش "Text" در Properties Inspector فعال می‌شود. در آنجا، گزینه‌های قالب‌بندی مختلفی برای متن خود خواهید یافت. اگر روی هر آیتم نگه دارید، متوجه می‌شوید که برای چیست.

تا زمانی که از جایگاه متن در صفحه راضی شوید، با ابعاد متن بازی کنید. مطمئن شوید که متن روی دکمه‌های شما تراز (Align) شده است. مهم است که به سلسله مراتب توجه زیادی داشته باشید. به ترتیبی که می‌خواهید کاربران متن شما را بخوانند فکر کنید.

مرحله 2: در مرحله‌ی بعد، زمان انتخاب فونت‌های خودتان است. اگر احساس سردرگمی داشتید، سایت‌هایی مانند Google fonts و 1001 Fonts، مکان‌های خوبی برای شروع هستند. اینترنت همچنین دارای وبسایت‌های الهام‌بخش فونت مانند Typewolf است که می‌توانید توصیه‌ها و فهرست‌های بی‌پایانی از فونت را برای رشد دادن خلاقیت خود بیابید.

هنگامی که فونت‌های خود را دانلود و نصب کردید، آن‌ها را در منوی کشویی فونت پیدا خواهید کرد. اگر نمی‌توانید آن‌ها را پیدا کنید، Adobe XD را ببندید و دوباره باز کنید.

می‌توانید انتخاب کنید که متن عنوان، متن فرعی و متن دکمه یک فونت باقی بماند یا برای هر کدام فونت‌های متفاوتی انتخاب کنید. برای راهنمایی بیشتر در مورد جفت کردن فونت، این وبسایت یک منبع عالی است. به بازی با فونت‌های مختلف ادامه دهید تا زمانی که از ظاهر آن راضی باشید!

مرحله 3: اکنون زمان حروف‌چینی است. می‌توانید از پنل متن، از گزینه‌های فاصله‌ی بین کاراکترها و فاصله‌ی خطوط استفاده کنید تا Leading ،Tracking و Kerning را تنظیم کنید. تا زمانی که کلمات در تعادل باشند، به تنظیم این موارد ادامه دهید.