آموزش npm

دوره آموزش npm

دوره ی آموزش npm ، از سطح مبتدی تا پیشرفته به صورت گام به گام به شما کمک میکند تا با قدرتمندترین و جامع ترین ابزار مدیریت پکیج ها و نیازمندی های پروژه های Javascript، آشنا شده و در استفاده از آن متخصص شوید.

سطح پیشرفته | 220+ دانشجو
آموزش npm
1:30 ساعت
آموزش متنی
رایگان هدیه‌ای از سکان آکادمی
رایگان هدیه‌ای از سکان آکادمی
1:30 ساعت
آموزش متنی
header-svg-bg

معرفی دوره

آخرین به‌روزرسانی دوره: 29 شهریور 1399 آخرین به‌روزرسانی دوره: 29 شهریور 1399

امروزه، javascript یکی از محبوب‌ترین زبان‌ها بین توسعه‌دهنده های وب است. سبک بودن آن، توانایی اجرا شدنش در مرورگرها، سادگی یادگیری آن، آسان بودن syntax و گستردگی استفاده‌اش، زیاد بودن کتابخانه‌ها، پلاگین‌ها و ابزارهایش، ظهور node.js و مواردی از این دست، جاوااسکریپت را به یک زبان جذاب برای برنامه‌نویس‌ها بدل کرده. ما قصد داریم در این مجموعه مقالات، به شرح npm بپردازیم، که بزرگترین  و غنی‌ترین software registry در دنیای جاوااسکریپت محسوب می شود.

این مجموعه مقالات در دو فصلِ «مقدماتی» و «پیشرفته» ارائه می شود و تلاش شده که مفاهیم و عناوین پایه ی npm در مقالات فصل اول گنجانده شوند. همچنین برای آن دسته از کاربرانی که علاقمند به مطالعه عمیق تر این مبحث هستند، فصل دوم را تدارک دیده ایم و در آن مفاهیم پیشرفته تر npm را بررسی خواهیم کرد.

لازم به ذکر است که توضیحات این مجموعه مقالات، بر اساس npm نسخه 6.13 می‌باشد.

header-svg-bg

مدرس شما


تیم تولید محتوای سکان آکادمی
تیم تولید محتوای سکان آکادمی teacher-role-verified-icon
اکانت رسمی تیم تولید محتوای سکان آکادمی

تیم تولید محتوای سکان آکادمی در تلاش است با ارائه‌ی محتوای با کیفیت، به روز و کاربردی در حوزه‌ی برنامه نویسی، فناوری اطلاعات و تکنولوژی؛ سهم به سزایی در ارتقاء دانش علاقه مندان این حوزه‌ها داشته باشد.

header-svg-bg

سوالات متداول


همه برنامه نویسان بخصوص کسانی که قصد فعالیت در حوزه محبوب Front-end را دارند مخاطبین اصلی این دوره هستند. با گسترش روزافزون Javascript و ورود آن به حوزه هایی مثل وب، دسکتاپ و موبایل می‌توان تمام کسانی که در هر زمینه‌ای از زبان Javascript استفاده می‌کنند را مخاطب دوره آموزش npm دانست.

برای دنبال کردن مقالات فصل اول، نیازی به داشتن هیچ پیش زمینه‌ای نیست. ولی اگر تا کنون با پروژه‌هایی که پایه آن‌ها javascript و node.js بوده کار کرده باشید، بهتر می‌توانید از این مقالات استفاده کنید.

دانشجویانی که این دوره آموزشی را به دقت مطالعه نمایند، به درک عمیق و پایه‌ای از مفهوم مدیریت بسته‌ها و نیازمندی‌ها در Javascript خواهند رسید. همچنین گذراندن این دوره به آنها کمک می‌کند تا راحت‌تر پکیج‌های مورد نیاز پروژه خود را پیدا کرده و کد آن را بخوانند. بعلاوه این دوره به مخاطبان کمک خواهد کرد تا مقالات مختلف npm را اعتبارسنجی کنند. با دستورات npm کار کنند و دراین زمینه متخصص شوند.

بر اساس قوانین سکان آکادمی، هرگونه بازنشر دوره‌های آموزشی این وب‌سایت برخلاف قوانین سکان آکادمی بوده، از لحاظ شرعی حرام و از لحاظ حقوقی قابل‌ پیگرد قانونی است.

header-svg-bg

آخرین گفت‌وگوهای این دوره


آموزش npm-colorful

دوره آموزش npm

1:30 ساعت
آموزش متنی
220+ دانشجو
رایگان هدیه‌ای از سکان آکادمی
online-support-icon