آموزش npm

دوره آموزش npm

دوره ی آموزش npm ، از سطح مبتدی تا پیشرفته به صورت گام به گام به شما کمک میکند تا با قدرتمندترین و جامع ترین ابزار مدیریت پکیج ها و نیازمندی های پروژه های Javascript، آشنا شده و در استفاده از آن متخصص شوید.

سطح پیشرفته | 210+ دانشجو
آموزش npm
1:30 ساعت
آموزش متنی
رایگان هدیه‌ای از سکان آکادمی
رایگان هدیه‌ای از سکان آکادمی
1:30 ساعت
آموزش متنی
header-svg-bg

معرفی دوره

آخرین به‌روزرسانی دوره: 29 شهریور 1399 آخرین به‌روزرسانی دوره: 29 شهریور 1399

امروزه، javascript یکی از محبوب‌ترین زبان‌ها بین توسعه‌دهنده های وب است. سبک بودن آن، توانایی اجرا شدنش در مرورگرها، سادگی یادگیری آن، آسان بودن syntax و گستردگی استفاده‌اش، زیاد بودن کتابخانه‌ها، پلاگین‌ها و ابزارهایش، ظهور node.js و مواردی از این دست، جاوااسکریپت را به یک زبان جذاب برای برنامه‌نویس‌ها بدل کرده. ما قصد داریم در این مجموعه مقالات، به شرح npm بپردازیم، که بزرگترین  و غنی‌ترین software registry در دنیای جاوااسکریپت محسوب می شود.

این مجموعه مقالات در دو فصلِ «مقدماتی» و «پیشرفته» ارائه می شود و تلاش شده که مفاهیم و عناوین پایه ی npm در مقالات فصل اول گنجانده شوند. همچنین برای آن دسته از کاربرانی که علاقمند به مطالعه عمیق تر این مبحث هستند، فصل دوم را تدارک دیده ایم و در آن مفاهیم پیشرفته تر npm را بررسی خواهیم کرد.

لازم به ذکر است که توضیحات این مجموعه مقالات، بر اساس npm نسخه 6.13 می‌باشد.

header-svg-bg

مدرس شما


تیم تولید محتوای سکان آکادمی
تیم تولید محتوای سکان آکادمی teacher-role-verified-icon
اکانت رسمی تیم تولید محتوای سکان آکادمی

تیم تولید محتوای سکان آکادمی در تلاش است با ارائه‌ی محتوای با کیفیت، به روز و کاربردی در حوزه‌ی برنامه نویسی، فناوری اطلاعات و تکنولوژی؛ سهم به سزایی در ارتقاء دانش علاقه مندان این حوزه‌ها داشته باشد.

header-svg-bg

آخرین گفت‌وگوهای این دوره


آموزش npm-colorful

دوره آموزش npm

1:30 ساعت
آموزش متنی
210+ دانشجو
رایگان هدیه‌ای از سکان آکادمی
online-support-icon