آموزش جاوا اسکریپت پیشرفته

توسعه به سبک حرفه ای ها!

بروزرسانی 09 بهمن 1401

آموزش جاوا اسکریپت پیشرفته
471 هزار تومان
آموزش جاوا اسکریپت پیشرفته

آموزش جاوا اسکریپت پیشرفته

471 هزار تومان
سرفصل‌های دوره
لینکداین تلگرام توییتر

کاربر عزیز، شما به عنوان کاربر مهمان در وبسایت سکان آکادمی حضور دارید. برای ، به حساب کاربری تان وارد شوید.

* شما پس از ورود، مجددا به همین صفحه بر می گردید.

header-svg-bg

معرفی دوره


دوره آموزش تصویری جاوا اسکریپت پیشرفته پرکاربردترین مفاهیم سطح بالای جاوا اسکریپتی را با ذکر مثال و توضیح use-case های مربوطه آموزش می دهد. اگر مسیر یادگیری برنامه نویسی جاوا اسکریپت را شروع کرده اید و اکنون در مسیر رقابت با دیگر توسعه دهندگان قرار دارید، یادگیری مفاهیم طرح شده در این دوره شما را یک گام جلوتر از دیگران قرار می دهد. با گذراندن این دوره می توانید برای ورود به بازار کار واقعی و جلسات مصاحبه فنی برنامه نویسی آماده شوید. 

مفاهیم پوشش داده شده در دوره ی جاوا اسکریپت پیشرفته

تنظیم محیط کار و معرفی ابزارهای مهم: در فصل اول ضمن معرفی npm ،node.js و مفهوم cli تلاش شده تصویری از روند توسعه حرفه ای و نگارش و اجرای کدهای جاوا اسکریپتی به مخاطب ارائه شود.

ارتباط با سرور: اولین حوزه ای که برای برنامه نویسی جاوا اسکریپت به ذهن می رسد، برنامه نویسی وب است. این حوزه تحت دو عنوان برنامه نویسی سمت کاربر (Front-End) و سمت سرور (Back-End) دسته بندی می شود؛ در این فصل از دوره به کمک Fetch API و سپس به کمک Axios چگونگی ارتباط بین این دو سمت یک برنامه وب آموزش داده می شود. اینکه چگونه درخواست های مختلف را به سرور ارسال کرده و نتایج دریافتی را استفاده کنیم و یا اینکه چه خطاهایی ممکن است بروز کند و راه حل آن ها چیست، در این فصل پوشش داده شده است.

شی گرایی در جاوا اسکریپت: شی گرایی (OOP) یکی از چالشی ترین مفاهیم برنامه نویسی به نظر می رسد که درک آن اغلب برای یادگیرندگان دشوار است؛ اما امروزه نقش مهمی در برنامه نویسی ایفا می کند. به همین دلیل در مصاحبه های شغلی، آزمون های ورودی و مسابقات روی آن پافشاری می‌شود. در این فصل از دوره، شی گرایی به زبانی ساده و با ذکر مثال توضیح داده شده است تا مخاطب بتواند اول آن را به سادگی پیاده کند و سپس از عهده سوالات استخدامی برآید.

توضیح مفاهیم اساسی و چند ابزار: دربخش اول از فصل آخر دوره به مفاهیمی اساسی که در الگوهای طراحی مختلفی کاربرد دارند پرداخته شده است. این موارد عبارتند از: set ، map ، weakset ، weakmap ، Modules ، closure، IIFE ، RegExp ، BOM و  Browser APIs. در بخش دوم نیز به معرفی دو ابزار مهم یعنی webpack و git پرداخته شده و دستورات اساسی هر کدام آموزش داده شده است.

اگه تازه میخوای زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت رو یاد بگیری، بهتره از دوره‌ی آموزش جاوا اسکریپت - از پایه تا پروژه شروع کنی!
header-svg-bg

مدرس شما در این دوره


علی صادقی نیا
علی صادقی نیا teacher-role-verified-icon
Front-end developer

به یادگیری برنامه نویسی خیلی علاقه دارم و اینکه همراه با یادگیری، اون چیزای جدید رو به بقیه یاد بدم هیجانش رو دوبرابر میکنه. من الان توسعه دهنده وب سمت کاربر هستم. اما دلیل نمیشه از آموختن یادگیری ماشین و پردازش تصویر در اوقات فراغتم دست بکشم ؛)

header-svg-bg

دستاوردهای این دوره


  • تکمیل کننده‌ی آموزه‌های دوره مقدماتی جاوا اسکریپت سکان آکادمی
  • فراگیری چگونگی ارتباط با سرور و ساخت برنامه‌های پویا
  • یادگیری مفاهیم فنی و پیشرفته برنامه نویسی جاوا اسکریپت
  • امکان پاسخگویی به سوالات مصاحبه‌های شغلی جاوا اسکریپت در سطح پیشرفته
  • دسترسی به مخزن github مخصوص دوره و مشاهده‌ی پاسخ تمرین‌ها و نمونه کدها

برنامه نویس Front End شو!

در  کارراهه‌ی فرانت اند سکان آکادمی؛ دوره‌های آموزشی ویدیویی و متنی، دوره‌های پروژه محور، آزمون‌های منظم و بسیاری خدمات دیگر طراحی شده است تا هر آنچه که برای استخدام به عنوان برنامه نویس Front-End نیاز دارید را داشته باشید.

cover-of-برنامه نویس Front End شو!
online-support-icon