Sokan Academy

آموزش مقدماتی پایتون

دوره‌ی آموزش مقدماتی پایتون به صورت ویدیویی تولید شده و به مهارت آموز کمک می‌کند این زبان برنامه نویسی را از مفاهیم پایه بیاموزد و یک پروژه‌ی ساخت بازی را با این زبان محبوب پیاده سازی کند. آموزش ویدیویی پایتون شروعی برای خیلی از مسیرهای برنامه نویسی است.

آزمایشگاه کدنویسی
1 مسیر یادگیری
آموزش مقدماتی پایتون
4:50 ساعتآموزشویدیویی
126 هزار

معرفی


دوره‌ی آموزش مقدماتی پایتون (Python) به صورت ویدیویی تولید شده و به شما کمک می‌کند این زبان قدرتمند را از ابتدایی ترین مفاهیم به صورت اصولی بیاموزید. در این دوره آموزشی به شما کمک می کنیم یک پروژه به صورت ساخت یک بازی با زبان پایتون را پیاده سازی کنید تا از آموخته هایتان به صورت عملی استفاده کنید. 

پایتون یک زبان برنامه نویسی چندمنظوره، سطح بالا و شی گراست که روز به روز به محبوبیت آن اضافه می شود. پایتون، بسیار ساده و صریح است و می‌تواند شروع خوبی برای افرادی که می‌خواهند وارد دنیای برنامه نویسی شوند، باشد. علاوه بر این کتابخانه های متعددی در حوزه های مختلف دارد که موجب شده تقاضای بالایی در بازار کار داشته باشد.

 

سرفصل‌ها


4 سرفصل | 34 قسمت

مدرس‌ها


گواهینامه سکان آکادمی


شما پس از تکمیل دوره و قبولی در آزمون پایانی، مدرک اختصاصی سکان آکادمی برای دوره "آموزش مقدماتی پایتون" را بدست می‌آورید.

گواهی‌نامه‌ی آموزشی

گواهی‌نامه‌ی آموزشی

Sokan Academy
Course Completion Certificate
Introduction to Python
Skills: Python Basics , Using Jupyter Notebook , Types of Variables in Python , Types of Loops in Python , Decision Structures and Operators , Working with Packages , Function Definition
گواهینامه معتبر به دو زبان فارسی و انگلیسی

سوالات متداول


این دوره می تواند یک قدم مناسب برای برنامه نویس شدن افرادی باشد که با برنامه نویسی آشنا نیستند و می خواهند تازه وارد دنیای برنامه نویسی شوند.

برای یادگیری مقدماتی پایتون در سایت سکان آکادمی، به هیچ پیش نیازی احتیاج ندارید و مدرس تمامی مطالبی که مورد نیاز شما هست را در حین دوره به آموزش داده است. 

بر اساس قوانین سکان آکادمی، هر گونه بازنشر دوره‌های آموزشی بر خلاف قوانین سکان آکادمی است، از لحاظ شرعی حرام و از لحاظ حقوقی قابل پیگرد قانونی است.

آخرین گفت‌و‌گو‌های دوره


کاربر میهمان

شما به عنوان کاربر میهمان در سایت سکان آکادمی حضور دارید لطفاً برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد حساب خود شوید.

آموزش مقدماتی پایتون-colorful

آموزش مقدماتی پایتون

4:50 ساعتآموزشویدیویی
گواهینامه معتبر
126 هزار
sokan-academy-footer-logo
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سکان آکادمی می باشد.