آموزش مقدماتی پایتون

دوست همه کاره‌ی برنامه‌نویس‌ها!

بروزرسانی 15 دی 1401

آموزش مقدماتی پایتون
126 هزار تومان
آموزش مقدماتی پایتون

آموزش مقدماتی پایتون

126 هزار تومان
سرفصل‌های دوره
لینکداین تلگرام توییتر

کاربر عزیز، شما به عنوان کاربر مهمان در وبسایت سکان آکادمی حضور دارید. برای ، به حساب کاربری تان وارد شوید.

* شما پس از ورود، مجددا به همین صفحه بر می گردید.

header-svg-bg

معرفی دوره


دوره‌ی آموزش مقدماتی پایتون (Python) به صورت ویدیویی تولید شده و به شما کمک می‌کند این زبان قدرتمند را از ابتدایی ترین مفاهیم به صورت اصولی بیاموزید. در این دوره آموزشی به شما کمک می کنیم یک پروژه به صورت ساخت یک بازی با زبان پایتون را پیاده سازی کنید تا از آموخته هایتان به صورت عملی استفاده کنید. 

پایتون چیست؟

پایتون یک زبان برنامه نویسی چندمنظوره، سطح بالا و شی گراست که روز به روز به محبوبیت آن اضافه می شود. پایتون، بسیار ساده و صریح است و می‌تواند شروع خوبی برای افرادی که می‌خواهند وارد دنیای برنامه نویسی شوند، باشد. علاوه بر این کتابخانه های متعددی در حوزه های مختلف دارد که موجب شده تقاضای بالایی در بازار کار داشته باشد.

برخی از مزیت های پایتون 

 • زبان پایتون بسیار صریح و یادگیری آن بسیار ساده است به طوری که وقتی به یک قطعه کد پایتون نگاهی بیاندازید، حس می کنید با یک متن انگلیسی صریح مواجهید.
 • پایتون یک زبان متن باز (open source) است که موجب می‌شود توسعه دهندگان زیادی بتوانند روی آن کار کنند و بنابراین زبانی به روز است.
 • پایتون کتابخانه های زیادی دارد که هر یک از آنها در حوزه های مختلفی کاربرد دارد.
 • بسیاری از توزیع‌های لینوکس به طور پیشفرض پایتون و مفسر آن را دارند و بدون نیاز به انجام هیچ اقدامی می‌توانید کدنویسی را در لینوکس شروع کنید.

یادگیری پایتون مناسب چه حوزه هایی است؟

پایتون یکی از پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی دنیاست. با یادگیری پایتون، می توانید به راحتی وارد بازار کار در حوزه های مختلف برنامه نویسی شوید:

 • توسعه وب (Web Development)
 • اپلیکیشن های موبایل (Mobile Application)
 • داده کاوی (Data Mining)
 • یادگیری ماشین (Machine Learning)
 • هوش مصنوعی (Artificial Intelligence)
 • بازی سازی (Game Development)
 • هک و تست نفوذ (Hacking and penetration testing)

 

header-svg-bg

مدرس شما در این دوره


مدرس دوره هاي پايتون ، علم داده،يادگيري ماشين و كاربردهاي آنها در بازار كار و بازار سرمايه هستم .ايضا در زمينه اپ نويسي ويندوز براي چند شركت هم فعاليت دارم.بسيار مشتاقم تا برنامه نويسي رو به همه اموزش بدم تا همه با ابعاد گسترده و فراگير اونها آشنا بشوند.اما اينها دليل نميشه تا من ازيادگيري بيشتر در اين فيلد دست بردارم .برنامه نويسي و فراگيري اون هيچ حد و مرزي نداره

header-svg-bg

سوالات متداول


این دوره می تواند یک قدم مناسب برای برنامه نویس شدن افرادی باشد که با برنامه نویسی آشنا نیستند و می خواهند تازه وارد دنیای برنامه نویسی شوند.

برای یادگیری مقدماتی پایتون در سایت سکان آکادمی، به هیچ پیش نیازی احتیاج ندارید و مدرس تمامی مطالبی که مورد نیاز شما هست را در حین دوره به آموزش داده است. 

بر اساس قوانین سکان آکادمی، هر گونه بازنشر دوره‌های آموزشی بر خلاف قوانین سکان آکادمی است، از لحاظ شرعی حرام و از لحاظ حقوقی قابل پیگرد قانونی است.

برنامه نویس Front End شو!

در  کارراهه‌ی فرانت اند سکان آکادمی؛ دوره‌های آموزشی ویدیویی و متنی، دوره‌های پروژه محور، آزمون‌های منظم و بسیاری خدمات دیگر طراحی شده است تا هر آنچه که برای استخدام به عنوان برنامه نویس Front-End نیاز دارید را داشته باشید.

cover-of-برنامه نویس Front End شو!
online-support-icon