دربارهٔ من

از سال ۱۳۹۱ وارد دنیای بی انتهای برنامه نویسی و طراحی وب شدم و سابقه‌ طراحی و توسعه چندین برنامه‌ی تحت وب را به عنوان طراح رابط کاربری (UI, UX) را دارم.
و از آخرین پروژه‌هام میتونم به "وینداد" سامانه خدمات حقوقی آنلاین، "یونش" پلتفرم مدیریت یادگیری و "سکان آکادمی" اشاره کنم.

سوابق تحصیلی


دانشگاه آزاد کرجمهندسی نرم‌افزار

1389/07/01 - 1393/11/01

تجربیات کاری


پدروسافتfront-end developer

1391/11/01 - 1394/02/01

اولین تجربه کاری من با شرکت پدروسافت بوده که در زمینه طراحی وب سایت‌ برای پزشکان فعالیت دارد. در این مجموعه مسئول توسعه رابط کاربری و پیاده سازی آن بر روی CMS شرکت بوده‌ام.


پردازش هوراد پادراweb developer

1393/04/01 - 1393/10/01

در شرکت پردازش هوراد پادرا به عنوان مسئول طراحی وب‌سایت با استفاده سیستم مدیریت محتوای وردپرس بصورت پروژه‌ای فعالیت نموده‌ام. در این مدت چندین پروژه‌ی وب سایت در زمینه‌های عمرانی و صنعتی برای مشتریان شرکت به انجام رساندم.


شبکه ارتباط شبدیزfront-end developer & designer

1394/02/01 - 1394/04/30

در دپارتمان برنامه‌نویسی شرکت شبدیز مسئولیت طراحی و پیاده‌سازی صفحات وب همگام سازی با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی شرکت را داشتم. در این زمان تجربه کار با ابزار‌های طراحی را پیدا کردم و چندین قالب وب‌سایت نیاز طراحی و سپس پیاده سازی نمودم.

لیست پروژه‌هایی که انجام داده‌ام


یونش

یونش یک پلتفرم مدیریت یادگیری است که به موسسات آموزشی و اساتید کمک می‌کند تا آنها بتوانند روند آموزش و یادگیری دانشجویان را مدیریت کنند و دانشجویان نیز با یکدیگر تعامل داشته باشند. به عنوان هم بنیانگذار در سال ۱۳۹۴ در این پروژه مسئولیت توسعه ، طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری را داشتم.


سکان آکادمی

سکان اکادمی یکی از شاخص‌ترین سایت‌ها در زمینه برنامه‌نویسی است. به عنوان عضوی از این تیم، مسئولیت توسعه (فرانت‌اند) و طراحی رابط کاربری را بر عهده دارم.


وینداد

وینداد، سامانه خدمات حقوقی آنلاین است که به افراد، شرکت‌ها و استارتاپ‌ها کمک می‌کند تا پایه‌های حقوقی کسب‌وکار خود را محکم کنند. از سال ۱۳۹۶ من به عنوان هم بنیانگذار مسئولیت توسعه محصول، طراحی رابط و تجربه کاربری، بهینه سازی برای متور‌های جستجو SEO و دیجیتال مارکتینگ را به عهده دارم.