دربارهٔ من

برای گرفتن سریع جواب میتونید از طریق تلگرام با من در ارتباط باشید ، سوال خودتون رو با جزییات کامل درج کنید ، تلاش میکنم جواب سوال ها رو در اولین فرصت بدم.
- تلگرام : MohammadZarchi@
می تونید تو زمینه های زیر از من مشورت بگیرید :
- برنامه نویسی جاوا
- برنامه نویسی php

لیست پروژه‌هایی که انجام داده‌ام


تلگرام - ربات تقویم جلالی

به عنوان یکی از سریع ترین ربات هایی که ساختم می توان به این ربات اشاره کنم ، این ربات در قسمت بکند خودش دارای تبدیلاتی است که تاریخ میلادی را به تاریخ شمسی تبدیل می کند.


تلگرام - ربات محاسبه سن

این ربات به شما کمک می کند تا بتوانید سن خود را بصورت دقیق محاسبه کنید ، در صورت هرگونه پیشنهاد در مورد این ربات میتوانید به ای دی زیر در پیام دهید : MohammadZarchi@


تلگرام - ربات ختم قرآن کریم

با استفاده از این ربات می توانید ، سوره های قرآن را در قالب فایل شنیداری دریافت کنید و همچنین ویژگی منحصر به فرد این ربات این است که شما می توانید فایل های شنیداری را به صورت سفارشی دریافت کنید به این معنی که به عنوان مثال فایل شنیداری آیه های 20 تا 30 سوره بقره را نیاز دارید و کافی است در این ربات فقط متن "بقره*20*30" را بدون فاصله وارد کنید.


تلگرام - ربات دریافت خروجی جیسون تلگرام

خیلی وقتها پیش اومده که خواستید رباتی طراحی کنید و ساختار جیسون خروجی ربات پس از هر دستور رو نمیدونستید، توی این شرایط بهترین راه این هست که رز متد getUpdates تلگرام استفاده کنید و با این روش فقط خروجی رو مشاهده کردید ولی خروجی ها رو پاک نکردید که در ممکن است اشتباهاتی زیادی پیش بیاد ... رباتی که پیش روی شماست خروجی جیسون رو پس از ارسال هر نوع پیام بهتون بر میگردونه حتی دستور / start