دوستان اهل وب مخصوصا ریکت کارا لطفاااااا کمک کنید .

سلام دوستان . خواهشا اگه این متنو میخونین کمکم کنین انصافا نیاز به کمک دارم.
  اقا خلاصه بگم . من با جاوا تا حدودی اشنام پایتون رو هم بلدم. الان تصمیم گرفتم برم سمت وب , فریم ورک ریکت رو یاد بگیرم. html css   رو  تغریبا یاد گرفتم الانم دارم js  رو یاد میگیرم.  البته خیلی چیزا رو مخصوصا توbootstrap)css)  فراموش میکنم . راستش یکم گیج شدم حس میکنم همینطوری سر سری دارم ازشون رد میشم ( مخصوصا  css ) خواستم ببینم چه جوریاس ؟ ایا باید قشنگ همه تگ ها رو یاد بگیرم بعد  برم رو js  یا این که همین اصلیا رو یاد بگیرم   بعدا در طول کار با سرچ و این جور چیزا بقیشو یاد بگیرم ؟ یه سوال دیگ این که چقدر باس به js  مسلط بشم که بتونم برم فریم ورک ریکت رو یاد بگیرم؟ سوال بعدی این با شرایط فعلی من (که مبتدی ام)  با ۱۰ ساعت در روز و هوش معمولی به نظرتون چه قدر طول میکشه اولین اپ رو با react native  بتونم بنویسم؟ و در اخر اگه اموزش خوبی برای کمک کردن به این هدفم میدونین اگه  بگین ممنونتون میشم فارسی انگلیسیش فرق نمیکنه . مرسی که وقت گذاشتین خوندین . مخلص همگی یا حق

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

سلام دوست عزیز اول باید اینو بگم که چند مدت است که دارین برنامه نویسی می کنید و اون زبان های برنامه نویسی که گفتین ایا پروژه های خاصی باهاش انجام دادین؟ اگه تو اون زبان های برنامه نویسی که گفتین خوب باشین خب بهتر می تونید یاد بگیرید .در مورد مدت زمان یادگیری و مانور دادن روی هر زبان البته باید بگم css  یا html زبان برنامه نویسی نیستن تا یه حدودی یاد بگیرین بعدا تو پروژه تخصصی دنبال کنید اگه حدودش رو بگم اون قدر باشه که بعدا اگه به مشکلی برخوردید بدونید چجوری و یا با چه ابزاری می شه حلش کرد و زیادم گیر ندین که باید من متخصص این بشم بد نیست این مقاله رو هم بخونید: https://sokanacademy.com/blog/182/%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%D9%87%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%B5%D9%84-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%88-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA

.در مورد زمان هم نمی شه قطعی گفت و نوع یادگیری شما هم بستگی داره آیا همین جوری فقط کتاب و فیلم آموزش نگا می کنید یا نه پروژه های ریزی هم در کنارش کار می کنید.و در آخر منابع خوب انگلیسی  زیادی هست البته بعضی هاشونم تحریم کردن در کلا زیاد نمی شه به منابع فارسی تکیه کرد ولی برای منابع فارسی فرادرس خوبه و برای دسترسی راحتر و بهتر به منابع انگلیسی از git.ir می تونید استفاده کنید فیلم های آموزشی از سایت های معتبر انگلیسی زبان موجود است.

در آخر هم باید بگم تاثیر زبان انگلیسی هم می تونه نقش کلیدی در یادگیری شما ایفا کنه

sokanacademy forum

کاربر گرامی سلام،

لطفاً سایت‌های که ناقض قوانین کپی‌رایت هستند و دوره‌های پریمیوم را نشر می‌دهند در سکان آکادمی معرفی ننمایید.

با تشکر

ارادتمند

تیم سکان آکادمی

sokanacademy forum

سلام باشه چشم ولی اینو رو هم باید بگم که منم هم نمی خواهم این قوانین رو نقص کنم ولی مجبورم.مثلا اگه کسی بخواد از آموزش های udemy استفاده کند اول این که ای پی ایران تحریمه حالا اگه با یک فیلترشکن یا پراکسی موفق شد وارد سایت بشه حالا چجوری بتونه یه دوره مثلا 5 دلاری رو بخره.آدم خوب بودن خیلی خوبه و منم تا یه حدی سعی می کنم باشم ولی باید منطقی باشم.

sokanacademy forum

با سلام مجدد و تشکر از پاسخ حرفه‌ای شما،

در واقع، یکی از اهداف ما این است تا فرهنگ احترام به کپی‌رایت را به مرور زمان نهادینه کنیم چرا که دولوپرها جزو اقشاری هستند که هر گونه نقض این قانون می‌تواند ضررهای هنگفتی به ایشان وارد آورد.

با تشکر

ارادتمند

تیم سکان آکادمی

sokanacademy forum

مرسی جعفر جان دمت گرم.

sokanacademy forum

به نظرم چندتا پروژه باید انجام بدین و بعد سراغ فریم ورک ها و تکنولوژی های جدید برین .. در غیر این صورت مطمئنا بعدا به مشکل میخورین . موفق باشین

sokanacademy forum

مرسی امین جان

online-support-icon