ادیتور براکتس آبجکت document را نمیپذیرد لذا از هیچکدام از property های آن نمیتوانم استفاده بکنم!

باسلام،

هیچکدام از دستورات مربوط به document در براکتس قابل اجرا نمیباشد. در صورتی که در webstorm یا sublime براحتی این دستورات قابل اجرا هستند. بنظر می آید که این ادیتور document را بعنوان یک object در نظر نگرفته است یا شاید تنظیماتی باید انجام شود که من نمیدانم. توی اینترنت سرچ کردم ولی نتونستم مشکل را حل کنم. مثلا دستورات زیر با پیغام خطا از سوی براکتس مواجه میشوند اما در قسمت suggestion یا همان autocomplete، هم آبجکت document پیشنهاد میشود و هم property های مربوط به آن. برای مثال دستورات زیر:

document.write("Hello World!");
var x = document.getElementById("user");
پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش

سلام

براکتس یک ادیتور است و چیزی نیست که کد را اجرا کند (مگر به واسطه پلاگین ها و ابزارهای build)

اما اگر منظور شما warning دادن موقع نوشتن کد میباشد احتمالا مشکل شما eslint هست env شما روی حالت browser تنظیم نشده است.

برای تنظیم این مورد باید با فایل package.json و eslint مقداری آشنا باشید. در لینک زیر تنظیمات مورد نظر توضیح داده شده است.

https://stackoverflow.com/questions/30398825/eslint-window-is-not-defined-how-to-allow-global-variables-in-package-json

جدای از پاسخ این سوال اگر دنبال یک ادیتور قوی و سبک هستید حتما vscode هم تست بفرمایید.

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش

ممنون 

online-support-icon