مشاوره برای سفر به تهران برای پیشرفت در حوزه برنامه نویسی

سلام دوستان وقت همگی بخیر

من 11 ماهه که وارد دنیای برنامه نویسی شدم و خیلی زیاد به برنامه نویسی علاقه مندم به طوری که روزانه 15 ساعت کار میکنم

با زبان بیسیک اپلیکیشن درست کردم ، با زبان جاوا اپلیکیشن آفلاین کتاب درست کردم و در حال توسعه یک اپلیکیشن آنلاین با زبان جاوا (سمت سرور NodeJS) هم هستم که البته خیلی اپلیکیشن کاملی نیست

با موتور بازی ساز یونیتی هم دو پروژه دو بعدی بازی هم بالا آوردم

در حال بالا آوردن یک سایت آموزشی البته با قالب وردپرس هم هستم

توانستم در ماه گذشته هم ثبت شرکت کنم

تمام این کارها را به همراه همکارم انجام داده ام و به من کمک کردند

من تا اینجای کار از خودم به عنوان برنامه نویس راضی نیستم و خودم را به هیچ وجه حرفه ای نمیدانم و سطح خودم را از 100 فقط 1 میدانم و مایلم در زمینه برنامه نویسی اندروید و بازی خیلی پیشرفت کنم

ساکن شهر همدان هستیم و الان تصمیم گرفتیم برای پیشرفت بیشتر به تهران مهاجرت کنیم 

چون احساس میکنیم تهران برایمان سکوی پرتاب خوبی خواهد بود.

حالا از شما دوستان میخوام مشاوره بگیرم که آیا سفرمان به تهران کار درستی است؟

آیا میتوانم شرکت خودم را در تهران گسترش بدم یا اینکه به عنوان کارآموز در یکی از شرکت های خوب تهرانی فعالیت و کسب تجربه کنم؟

ممنون میشم کمکم کنید تا بهترین راه را انتخاب کنم.

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش

با سلام خدمت شما کاربر گرامی،

احتراماً به عرض می‌رساند که پیش از این در تاپیکی تحت عنوان «مهاجرت به تهران جهت یافتن شغل در حوزه برنامه نویسی» برخی کاربران نظرات خود را ابزار کرده‌اند که با مراجعه به لینک زیر می‌توانید با نقطه‌نظرات ایشان آشنا گردید:

https://sokanacademy.com/forum/5842/topic

با تشکر

اراتمند

تیم سکان آکادمی

sokanacademy forum

تاپیک رو مطالعه کردم خیلی مفید بود ممنونم

sokanacademy forum

از همدان اومدن تهران زندگی کردن به نظر من مهاجرت نیست ، اگر می خوایی مهاجرت کنی دلو بزن به دریا برو خارج

sokanacademy forum

ممنونم واسه نظرتون

اما شرایط مهاجرت به خارج از ایران رو ندارم

sokanacademy forum

سلام ، وقت بخیر

چون تاپیک مشابه وجود دارد ، صرفا در مورد شما اظهار نظر میکنم،در شهر همدان هم استارت آپ های جدیدی در حال شکل گیری هست و برخی استارت آپ های جدید هم در حال ورود به شهر هستند از جمله اسنپ که هفته گذشته وارد همدان شد.

همچنین پاک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان  و گروه های برنامه نویسی از جمله دانشگاه بوعلی سینا هم گزینه مناسبی برای پیشرفت شما خواهد بود.

sokanacademy forum

تاپیک مشابه رو کامل خوندم خیلی خوب بود ممنونم

online-support-icon