سلام. لفطا دوستان جواب سوالمو بدین: چند نوع sdk داریم؟

سلام. من از یه سایتی دارم اموزش برنامه نویسی اندروید رو اموطش میبینم. بعد تو دانلود پیشنیاز ها بخش sdk یازده پارت یک گیگابایتی داره ؛ ولی تو اینترنت که سرچ میکنم برا دانلودش یه فایل 150 یا 200 مگ رو میاره. میخام بدونم فرقشون چیه؟ کدومش بهتره؟
پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
درود sdk یک نوع هست. تفاوت نسخه های مختلف توو اینترنت در تعداد api ورژن های مختلف اندروید هست. یعنی اگه مثلا نسخه ی 11 گیگ رو دانلود کنی میتونی توو اندروید استدیو از اندروید 1 تا 6 رو برا برنامت انتخاب کنی. ولی اون نسخه 300 مگ هیچی نداره و خامه وقتی 300 مگ رو نصب کنی باید هر api اندرویدی که میخوای رو دوباره دانلود کنی که نرم افزار رفع تحریم میخواد. جایی که میخوای دانلود کنی دقت کن ببین ورژن api که نیاز داری توش باشه
sokanacademy forum
ممنونم.
sokanacademy forum
سلام ببین دوست عزیز sdk یه بسته است که از طریق گوگل واسه دولوپر های اندروید عرضه میشه، حالا داخل این sdk چی هست؟ داخل sdk حد اقل کدهای لازم واسه اجرای یه برنامه اندروید و api هایی است که گوگل واسه هر نسخه از اندروید داخلش میزاره تا دولوپر ها بتونن از امکانات و قابلیت‌های جدیدی که گوگل در هر نسخه از اندروید معرفی میکنه، داخل برنامه هاشون استفاده کنن. حالا هر دولوپری بسته به نیازش این بسته رو اپدیت میکنه. حداقل کدهای لازم واسه اجرای یه برنامه اندروید که داخل sdk هست حجمش چیزی در حد ۵۰۰ مگ یا کمتر بیشتر است حالا شما میتونی بسته به نیاز خودت api هایی که واسه بقیه نسخه‌های اندروید هست دانلود کنی و داخل sdk خودت نصب کنی. دلیل متغییر بودن حجم sdk به خاطر اینه.
online-support-icon