ورود به مرحله عملی کد نویسی زبان جاوا لطفا (راهنمایی)

با سلام خدمت همه دوستان. من کتاب جاوا و قسمت آموزش مقدماتی این سایت رو مطالعه کردم. بهترین راه و پیشنهاد برای کدنویسی عملی چی میتونه باشه دوستان.
پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
به نظر من یک پروژه برای خودت تعریف کن و خودتو به چالش بکش. یا اینکه تو یک شرکت به عنوان کارآموز مشغول به کار شو البته کارآموزی گزینه بهتریه
sokanacademy forum
خوب بعضا نکته اینه که شرکت مناسب برا کارآموزی هم تقریبا سخت پیدا میشه قبول دارین؟؟ شما شرکت سراغ دارین که توی حوزه وب و اپلیکشن نیاز به کارآموز داشته باشه؟؟
sokanacademy forum
اگر بصورت جدی علاقه مند هستید . برای من پیام بگذارید Geeekfa@gmail.com
sokanacademy forum

سلام. برای خودت پروژه تعریف کن و سعی کن انجامشون بدی.پروژه که میگم فکر نکنی چیزای خیلی بزرگی باید انجام بدی نه! ماشین حساب ساده هم یک پروژه هست.فقط اگه به مشکل خوردی پروژه رو رها نکن و دنبال یه پروژه دیگه نرو.سعی کن تو اینترنت بپرسی و تا اون پروژه رو به اتمام نرسوندی دنبال پروژه ی دیگه ای نباش.

sokanacademy forum

بهتره برید سمت JAVA EE و درکنارش پایگاه‌داده اوراکل(یا My SQL) رو هم یاد بگیرید و همینطور برنامه نویسی اندروید! بعد از یادگیری اینها اون موقع شرکت‌های زیادی حاضر به استخدام شما هستند.

پیشنهادی دیگری هم که دارم اینه که برید به بازار کار در یک شرکتی که به شما اجازه میده درکنارشون کار کنید، تا کار رو یاد بگیرید؛ معولا این شرکت‌ها خیلی راحت پیدا میشن اما معمولا از نظر حقوق ماهیانه نمیدن و یا اگه بدن خیلی کم میدن اما شما میتونید بازار کار رو ببینید تجربه کسب کنید و بقول معروف خاک اون کار رو بخورید و همیشه یادتون باشه نمیشه همه چیز رو تئوری یاد گرفت باید برید توی کار و کار رو یاد بگیرید.

امیدوارم همیشه موفق باشید.

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

دوست عزیز

راهنمایی شما کاملا غلطه

هیچ شرکتی شما رو استخدام نمیکنه که هر دو کار برنامه نویسی java ee ‌و اندروید رو باهم انجام بدین

فقط در بعضی موارد خیلی کم اون هم به افراد حرفه ای شاید نیاز داشته باشن که توی هر دو شاخه تجربه داشته باشه برای هماهنگی برنامه سمت سرور و موبایل

دوما :

برای برنامه نویسی java ee هم از کسی که سابقه نداره انتظار ندارن همه مباحث رو بلد باشه

فقط یه اشنایی داشته باشه از اکثر مباحث java ee و یک مبحث رو هم خوب یاد بگیره میتونه وارد شرکت بشه ، حتی بهترین شرکت های ایران!

سوما :

اوراکل هم خودش یه تخصص جداست

هشتاد درصد برنامه نویس های جاوای فناپ هم فکر نکنم از اوراکل سر در بیارن

یه نگاه به اگهی های کار شرکت فناپ و داتین و حصین بندازین

مثل این میمونه به کسی که میخواد صافکاری یاد بگره بگی باید باطری سازی و پنچر گیری هم یاد بگیری

با کمال احترام به شما

به نظرم نظر شما دقیقا در این حد مسخره بود

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

سایت جاوا کاپ فیلم های اموزشی بسیار خوبی داره

در کنارش تمرین های خیلی خوبی هم داره که دقیقا چیزیه که شما خواستین

یه خوبی مهم هم داره اینه که جواب سوال ها رو میتونید بفرستید سایت کوئرا انلاین تصحیح میشه

online-support-icon