معرفی و راهنمایی لپ تاپ مناسب برای برنامه نویسی اندروید

سلام خواستم توی خرید یه لپ تاپ برای برنامه نویسی با اندروید استودیو بهم معرفی کنید اگه ممکنه با جزئیات رم پردازنده آیا هارد ssdواجبه و صفحه نمایش کیفیتش در چه حدی باشه اگه ممکنه زیر ۳۳۰۰معرفی کنید چه فاکتور هایی مهمه؟
پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
سلام و عرض ادب! مهمترین فاکتور برای شما رم هستش. برای اجرای بی‌دردسر و روان اندروید استودیو (طبق گفته‌‌های مهندسین این پروژه) حداقل ۸ گیگ رم احتیاج دارید. البته در فروم‌ها گفته می‌شه که با کمتر از رم ۸ هم میشه کار کرد اما مطمئن نیستم!. کلا خیلی با مشکل پردازنده مواجه نیستید. پردازنده‌هایی در سطح اینتل i3 و بالاتر کافیه. SSD واجب نیست و لپ‌تاپ با هارد SSD گرونه! کیبورد مناسب هم مهم است! موفق باشید!
sokanacademy forum
سلام پیشنهاد من یه شما بستگی به نرم افزاری که گفتید رم 8 به بالا یا حتی 12 هر چه بیشتر بهتر و در مورد پردازنده بهتره الان از نسل هشتم یعنی کافی لیک استفاده کنید چون نسبت به نسل قبل فوق العاده قوی تر شده و SSDهم اگه ممکن بود تهیه کنید ،حجم بالا لازم نیست 128،256 کافیه صفحه نمایش هم حتما مات باشه اگه مدل خاصی هم الان با قیمتی که گفتی میتونی سری لنوو IP V330 بررسی کنی موفق باشی
sokanacademy forum

ببینیند به نظر من به ارم لپ تاپ نمیخواد توجه زیادی کنین بیشترین توجه رو بزارید رو مشخصات سخت افزاری یعنی ram و cpu به نظر من رم بالای ۸ باشه چون رم های ۸ گیگابایت هم دارن از رده خارج میشن و به نظر من cpu هم core i 7 intel بهترینه البته cpu های بهتری هم هست ولی بودجه بیشتری میخواد و مشخصاتی که من گفتم فقط کار شمارو راه میندازه و بدون مشکله میتونین برنامه هاتون رو اجرا کنین ولی به گرافیک هم یه چشم نگاهی داشته باشین گرافیک هم بهتره nvidia gtx 900 یا 800 به بالا بگیرین البته گرافیک تاثیر چندانی در کارتون نداره ولی لپ تاپتون کامل باشه بهتره

online-support-icon