مشکل در اجرای Drawer و Toolbar در تمام اکتیویتی ها بعد از اپدیت Android Studio

من یه برنامه ای دارم که مشکلی نداشت.اما بعد از اینکه اندروید استدیو رو اپدیت کردم. از من خطای گرفت.راستش خطا نه. اما صفحه نمایش داده نمیشه و وقتی Drawer رو حذف میکنم، مشکل حل میشه. حل که نه، فقط بقیه اجزای صفحه پیدا میشه اما موقع اجرا برنامه کرش میکنه. من فکر کردم مشکلی نباشه. اخه برنامه کلا ارور نمیداد. برنامه رو ساختم و وقتی میخوام نصبش کنم، نصب نمیشه. فکر کنم مشکل از این باشه. اگه میشه راهنمایی کنید. اخه خیلی رو این برنامه کار کردم http://uupload.ir/files/tybw_untitled-1.png
پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
سلام داخل اپدیت های اندروید استدیو این مشکلات پیش میاد،کلا اررهای عجیبی می گیره، شما هرگز هم چین کاری نکنید، هرچند پیشنهاد هایی برای فیکس کردن می دن ولی در نهایت مجبورید دوباره نصب کنید. شما نباید drawer را حذف می کردید، کدی که سالمه باید کار کنه، این به احتمال خیلی زیاد مال اپدیت اندروید استدیو بوده. به جاش اندروید استدیوقدیم را یونیستال کنید و بعد جدید را نصب کنید.
sokanacademy forum
من مشکلم هم با همین نسخه جدیده. حتی SDK رو هم اپدیت کردم. نسخه قبلی رو هم که داشتم هم نصب کردم. اما اروری درباره HTML Proxy میداد.درست یادم نیست.من دراور رو کلا حذف نکردم، فقط میخواستم بدونم مشکلش چیه.ولی وقتی برنامه رو روی شبیه ساز اجرا میکردم،برنامه کاملا اجرا میشد.بدون هیچ مشکلی.حتی با اینکه دراور رو اونجوری نشون میداد. فقط وقتی که برنامه رو کامل استخراج کردم، روی چندتا موبایل هم امتحان کردم ولی نصب نمیشد. یه خطای دیگه ای که از من میگرفت ولی توی اجرا برنامه مشکلی نداشت،این بود که به رویداد OnClick هر دکمه خطا میداد.ولی با وجود این خطا،دکمه ها کار میکردن
sokanacademy forum
سلام اندروید استدیورا از منو help آن اپدیت کردید؟
sokanacademy forum
سلام خیر.از سایت دانلود کردم. درباره اپدیت کردن SDK باید فایها رو کپی کنم توی فایل tools در پوشه sdk ،درسته؟
sokanacademy forum
من اخیر روش شما را نمی روم، یادمه قبلا جواب می داد، ولی مطمئن نیستم. من مستقیم پروکسی SDK را رو سایفون گذاشتم، اپدیت دانلود پکیج ها از طریق SDKManager را انجام می دهم.
sokanacademy forum
خود اندروید استودیو هم بعد از اپدیت چند فایل رو اپدیت کرد. قبل از اینکه فایل های sdk رو کپی کنم، اندروید اسودیو رو اپدیت کردم و چند خطا داد. ولی بعد از اینکه فایل های sdk رو کپی کردم بیشتر خطا ها رفع شد و بقیه خطاها رو خود اندروید از طریق دانلود چندتا فایل رفع کرد و دیگه کلا خطایی نداد.ولی این خطا گرفتن از drawer رو بعد از اپدیت برنامه میداد. الان کل مشکل من همین نشون ندادن drawer و toolbar هستش.
sokanacademy forum
این خطاییه که وقتی ورژن قبلی رو نصب میکنم بهم میده http://uupload.ir/files/fefg_untitled.png
sokanacademy forum
اندروید استدیو برای گریدل باید به اینترنت وصل بشه، باید به نت وصل شوید، در صورتی که پروکسی استفاده می کنید، اون را در اندروید استدیو تنظبم کنبد.
sokanacademy forum
فکر نکنم دیگه نسخه قدیمی برا من کار کنه الان مشکل من اجرا نشدن drawer ه.راه حلی هست برای درست کردنش؟ و اینکه موقع نصب میگه که برنامه نصب نشد. درحالی که وقتی برنامه رو از توی اندروید اسودیو روی شبیه ساز یا گوشی خودم نصب میکنم، بدون هیچ مشکلی نصب و اجرا میشه. نمیدونید چه مشکلی داره؟
online-support-icon