برنامه نویسی وحداقل ویژگی های یه لپ تاپ برا HTMLوPHPو3DMAXوAUTOCAD

سلام .حداقل ویژگی های یه لپ تاپ برا HTMLوPHPو3DMAXوAUTOCADمیخواستم بدونم
پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 7 سال پیش
سلام به نظر من برای HTML و php و به طورکلی برای برنامه برنامه نویسی، رم 4 و cpu corei3 و هارد 500 می تونه گزینه مناسبی باشه و به گرافیک بالایی هم نیاز نیست، البته حداقل رو مد داریم اما برای 3dmax , AUTOCAD و سایر نرم افزارهای گرافیکی و طراحی نیاز به کارت گرافیک، رم و CPU بالایی هست، فکر می کنم رم 8، کارت گرافیک 2 گیگابایت، cpu core i7 می تونه حداقل در این مورد باشه
sokanacademy forum
سلام و وقت بخیر خدمت شما کاربر گرامی. دوست عزیز بنده خودم چند سالی هست در زمینه طراحی وب فعالیت می کنم که عمدتا با زبان های HTML, CSS, PHP و JS سروکار داره، تا همین چند ماه پیش هم یک لپ تاپ با مشخصات زیر داشتم که با جرات میگم هیچ مشکلی و محدودیتی تو این زمینه برام ایجاد نمی کرد: Asus x50in CPU : Core 2 Duo Ram : 4 GB DDR2 GPU : Gefore 110M - 512mb GDDR2 خیلی راحت پاسخگوی تمام نیاز های سخت افزاری برای کار برنامه نویسی وب بود. من سال 1388 به قیمت 800 هزار تومان خریدمش. اما دو نرم افزار AUTOCAD و 3DMax ، چون کارشون شبیه سازی سه بعدی هست، نیاز به توان پرداز گرافیکی بالایی دارند. عمدتا همه لپ تاپ هایی که پردازنده گرافیکی بالایی دارند، باقی قطعاتشون هم قوی تر است، که قاعدتا باعث میشه قیمشتون هم بالاتر برود. پیشنهاد من به شما برای کار طراحی وب، یک لپتاپ ارزان قیمت در همان محدوده قطعاتی که خدمت شما عرض کردم هست. ولی به شما توصیه میکنم اگر قصد فعالیت در زمینه طراحی سه بعدی دارید، حتما یک سیستم دسکتاپ تهیه کنید چون در قیاس با لپ تاپ از هر جهت به نفع شما خواهد بود.
sokanacademy forum
سلام.ممنون از پاسختون..خوشبختانه.سیستم دسکتاپی که در حال حاضر باهاش کارامو انجام میدم تا حالا جوابگو بوده اما الان بنا به دلایلی به یه لپ تاپ هم نیاز دارم..متاسفانه یه لپ تاپ که بتونه نیاز من رو برطرف کنه و در عین حال قیمتش هم مناسب باشه به ندرت گیر میاد.
sokanacademy forum
سلام، وقتتون بخیر. با آقای فلاحی موافق‌ام. برای برنامه‌نویسی زیاد نیاز به سیستم بالایی ندارید. اما من خودم نقشه‌بردار هستم و کارهای اتوکد و تری‌دی مکس انجام دادم. این یک تجربه شخصی است. بهتره لپ‌تاب را برای کارهای دم دستی یا بعضا جاهایی که نیاز است لپ‌تاب ببرید استفاده کنید. مثل شرکت، مثل دانشگاه و ارائۀ پروژه‌های مهندسی. لپ‌تاب به خوبی نمیتواند جایگزین دسکتاپ در این پروژه‌ها شود. سخت‌افزار های پیشنهادی برای اتوکد و تری دی مکس: cpu: core i7 RAM: 8GB کارت گرافیک بستگی به ورژن‌های این نرم‌افزارها و همچنین استفاده از حالت 2D و 3D ، دارد. شاید این لینک برایتان مفید باشد: https://goo.gl/ChCHSB
online-support-icon