زبان kotline برای اندروید ارزش وقت گذاشتن داره یا نه؟

سلام من برای یه جایی درخواست کارآموزی داده بودم ولی متوجه شدم که دوره با زبان kotline برگزار میشه میخواستم بدونم ارزش داره که قبول کنم برم یا نه؟ یعنی ارزش داره برای kotline وقت گذاشته بشه یا نه؟
پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 7 سال پیش
عرفان جان سلام خب کوتلین خیلی سروصدا به پا کرده و ظاهرا گوگل هم دیگه خیلی با اوراکل حال نمی کنه. شاید الان یا تا چند سال آینده خیلی بازار رو دست نگیره، اما اگر گوگل در مسیری که انتخاب کرده مصمم باشه، مسلما کسانی که مثلا تا ۳ سال دیگه کوتلین بلد هستن چند گام از بقیه دولوپرهای اندروید جلوه تر هستند.
sokanacademy forum
خیلی خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتید و پاسخ دادید
sokanacademy forum
سلام اگه به شاخص TIOBE نگاه کنی: https://www.tiobe.com/tiobe-index/ الان زبان KOTLIN چایگاه ۴۸ رو در میان زبان های برنامه نویسی دیگه دارم. حالا شاید بگی که این جایگاه خیلی بده در مقایسه با جاوا که جایگاه اول رو داره اما یادمون نره که تازه چند ماهه که کوتلین عرضه شده توسط شرکت Jet Brains که در همین مدت محدود چایگاه ۴۸ به نظر خیلی هم خوب میاد. به نظر می رسه که آینده در دست این زبان باشه برای اپ نوشتن اندروید اما اگر هم کماکان جاوا ساپورت بشه، باز بازار کار برای دولوپرهای این زبون هم هست.
sokanacademy forum
مرسی از پاسختون واقعا ممنونم
sokanacademy forum
کوتلین چند تا ویژگی خوب نسبت به جاوا داره: مدرن هست ویژگی هایی داره که جاوا نداره قرار هست به صورت پیش فرض در اندروید استودیو ساپورت شه قابلیت ادغام با کدهای جاوا رو داره سینتکسش یادگیریش از جاوا راحت تره و ... برو یاد بگیر بعد بیا نتیجه اش رو به ما هم بگو چی شد. دی
sokanacademy forum
ممنون خیلی لطف کردید
sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
جالب بود
online-support-icon