میشه کمکم کنین بهترین شرکت هاستینگ ایران کدام شرکت است؟

من تازه می خوام ی سایت بزنم. میشه کمکم کنین بهترین شرکت هاستینگ ایران کدومه؟

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 8 سال پیش
من از میهن وب هاست خریدم و اصلا راضی نیستم. من هم به دنبال یک شرکت هاستینگ خوبم برای تعویض هاست سایتم!
sokanacademy forum
شرکتهای هاست ایران و ایران سرور و برتینا شرکتهایی هستند که از لحاظ سرعت و کیفیت و پشتیبانی عالی هستند . من هم از میهن وب هاست به خاطر قیمت ارزان سرویس گرفتم اما راضی نیستم مخصوصا الان که سرورهاشون رو اپدیت کردن که واقعا کند شد سرورها .
sokanacademy forum
من از ایران هاست و پرشین هاست استفاده کردم و از خدماتشون راضی بودم
sokanacademy forum
منطورم قیمت و مشخصات هاست خریداری شده هست
sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
به نظر من از اونجایی که سکان آکادمی یک سایت خوب هست و تیم فنی قوی هم داره، انتخابش پارس پک بوده و در فوتر سایت نوشتن "میزبانی شده روی سرورهای کلود پارس‌پک" حتما http://parspack.com می تونه گزینه خوبی باشه اما به طور کلی برای خرید هاست "قیمت" یک عامل مهم هست همینطور که آیا هاست شما از مسایل فنی پروژتون پیشتیبانی می کنه یا خیر به طور کلی پیشنهاد میشه اگر از php و mysql استفاده می کنید از سرورهایی استفاده کنید که سیستم عامل لینوکس دارن و cpanel روشون نصب هست اگر هم با asp.net و ms sql کار می کنید از سرورهایی استفاده کنید که windows server دارن طبق تجربه معمولا هاست های لینوکسی به نسبت ویندوزی ارزان تر هستن که شاید دلیلش کپی رایت ویندوز و اپن سورس بودن لینوکس باشه که هزینه رو کمتر می کنه و اینکه روی هاست های ویندوزی هم با نصب برخی موارد میشه سایت های php و mysql رو هم میزبانی کرد
sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
به غیر از PHP و ASP.NET، با ظهور تکنولوژی‌هایی مثل Django و یا NodeJS، بسیار مهمه که پیش از خرید هاست، اطمینان حاصل کنید که این ابزارها، نصب شده و یا قابل نصب باشن. در مورد شرکت هم، شرکت‌های خوبی در ایران مشغول فعالیت هستن که به عنوان نمونه میشه به پارس‌پک اشاره کرد. پارس‌پک تیم جوان و فعالی داره. جناب مرادی در یکی از اپیزود‌های رادیوفول‌استک با مدیرعامل این تیم، آقای حسینی، مصاحبه کردن. http://sokanacademy.com/podcast/39/مصاحبه-با-سید-جمال-حسینی-مدیر-عامل-شرکت-پارس-پک
sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

پارس پک

online-support-icon