درخواست کارآموزی در یک شرکت معتبر و فعال و بروز در زمینه برنامه نویسی وب یا طراحی قالب در تهران

با سلام و ایام همگی بکام

من 26 ساله اهل کرمانشاه هستم و قصد دارم برای مدتی دیگه برم تهران.احتمالا حوالی شهران(منطقه5)ساکن بشم من سال 92 لیسانس نرم افزار گرفتم و بعدش سربازی رفتم و متاسفانه خیلی افت داشتم تو این مدت بطوری که واقعا الان خودمو مبتدی میدونم و بخاطر همین دوباره شروع کردم و دارم طراحی سایت و برنامه نویسی سایت کار میکنم اما این یه واقعیته که تا ادم تو یه گروه کاربلد کار نکرده باشه و تجربه کسب نکنه نمیتونه پیشرفت محسوسی داشته باشه و از طرفی رزومه قوی ندارم که درخواست کار بدم بخاطر همین به ذهنم رسید که شرکت معتبری بتونم پیدا کنم و بصورت کارآموزی مدتی براشون کار کنم که تحت فشار کار باشم و همزمان دانشم بالا بره . توی شهر ما متاسفانه پیدا نکردم همچین جایی و فصد دارم برم تهران

بخاطر همین اگر دوستان شرکت معتبری میشناسن که بتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم و حاضر به این کار هستن ممنون میشم راهنمایی کنید

فقط من دنبال شرایطی هستم که ارتباط دوطرفه باشه یعنی در ازای کار(حالا هرکاری باشه اما مرتبط با برنامه نویسی و طراحی سایت) بتونم آموزش بگیرم و اینکه کار بصورت پاره وقت و نیمه روز باشه چوم باید برای گذران زندگی یه کار دیگه داشته باشم اگرم تو همون شرکت باشه چه بهتر

و آخر اینکه من تازه html5  و css3 و bootstrap رو تمام کردم و شروع کردم به یادگیری جی کوئری و جاوااسکریپت و خوشبختانه خوب جلو میرم

واقعا ببخشید طولانی شد ولی به امید اینکه عزیزی بتونه راهنمایی کنه کامل توضیح دادم

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 8 سال پیش

سلام،سایت دیوار را چند روز چک کنید فرصت های زیادی می بینید گاهی وقت ها هم کاراموز می خواهند

http://ow.ly/Jwmf3021dBn

online-support-icon