طراحی یک موتور جستجو با رابط کاربری مانند گوگل و ورود نتایج دستی از گوگل

سلام دوستان

من  نیاز به طراحی یک موتور جستجوی ساده دارم

در واقع این موتور جستجو رابط کاربری مانند گوگل باید داشته باشد، و یک سری نتایج (به صورت دستی) از گوگل وارد بشود، ترتیب آنها را هم بشود به صورت تصافی یا مرتبط بودن مرتب کرد. لینک‌های تبلیغات هم بشود درش نشان داد. و یک سیستم برای ورود کاربران داشته باشد، تا بشود آنها را پیگیری کرد

این موتور جستجو نمونه خارجیش در asp.net نوشته شده اما من بش دسترسی ندارم.

نمی‌دانم آیا با php میشه نوشت یا نه

من تا حالا با asp کار نکردم و آشنایی کمی با php دارم

میگید چطوری می‌توانم آن را طراحی کنم، مخصوصا اینکه زمان زیادی ندارم - حداکثر یک ماه

اگر کسی با دریافت هزینه می‌تواند انجام بدهد لطفا بگوید

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
قطعا برای پیاده سازی یه موتور جستجو دانش تخصصی برنامه نویسی بالایی مورد نیاز هست ولی شما می تونید اگر یک زبانی مثل php, C#, python رو تا حدودی یاد بگیرید، صفحه ای طراحی کنید که کاربر متن مورد نظرش رو در یک textbox مشابه بنویسه و روی دکمه "جستجو" کلیک کنه برنامه شما به صورت خودکار بره این عبارت رو در گوگل جستجو کنه و مثلا 10 تا نتیجه صفحه اول رو بخونه و در یک صفحه ای که خودتون با عنوان مثلا "صفحه نتایج" طراحی کردید نشون بشده البته با این کار قطعا شما یک موتور سجتجو طراحی نکردید بله برنامه ای نوشتید که تا حدود کار یک کاربر پشت صحنه رو به صورت خودکار انجام می ده شاید چلنج خوبی برای استفاده از مفاهیمی که در دوره های آموزشی برنامه نویسی یاد می گیرید باشه
online-support-icon