حذف محتوای کل وبلاگ و از بین بردن اون وبلاگ...

سلام به همگی..

من میخوام وب سایتیو که ساختمو جایگزین این وب سایت کنم pooyasanatsaz.ir ولی یه مشکلی هست.

این وب سایتو یه نفر دیگه ساخته و اولش بلاگفا ساخته وبعد با همون قالب تبدبل به وب سایتش کرده والان هم وبلاگ داره هم سایت ..و dns های اون به بلاگفا نسبت داده شده.و توی xzn  هاست داره ..حالا من مونده اصلا چجور باید برای جایگزینی وب سایت اقدام کنم؟و اینکه دیگه نمیخوام وبلاگ باشه و فقط وب سایت باشه و بشه از طریق همون cpanel  شرکت هاستینگ ویرایشش کرد.در ضمن این وب سایت دیتابیس خیلی ساده ای داره واطلاعاتی هم توش وجود نداره چون آمار بازدیدش خیلی خیلی کمه...درکل اگه بخوام این وب سایتو کلا عوض کنم باید چطور عمل کنم؟

با تشکر فراوان.

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 8 سال پیش

سلام این یک وبلاگ است به ادرس زیر http://pooyasanatsaz.blogfa.com/

که داخل هاست ا همراه هاست دامین خریده شده  به این وبلاگ ست شده...

خوب شما برای اینکه سایت خودتون را قراردهید باید از FTP استفاده کنید...داخل cpanel یک قسمت داره بنام filemanager این قسمت برای اپلود کردن سورس وب سایتتون است به ان رجوع کنید ببینید داخلش چه چیزی است...

بعد اینجا باید وب سایت خودتون را اپلود کنید که فایل index.php صفحه پیش فرض سایت شما می شود...

بعد باید دامنه ی خود را روی نیم سرور هاست خود ست کنید انوقت با زدن دامنه شما این دامنه به ادرس سایتی شما اپلود کردید هدایت می شود.و صفحه ی index.php اجرا خواهد شد.

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش

سلام

خیلی ساده میتونید فایل ها و دیتابیس سایت قبلی رو از هاست که روش هست حذف کنید و سایت جدیدتون رو پیاده سازی کنید.

online-support-icon