سوالاتی در رابطه با اینترنت

باسلام و تشکر از مطالب عالیتان من یک سوالی داشتم و متاسفانه جواب آنرا در سطح اینترنت پیدا نکردم و از آنجا که سایت شما را در نظر داشتم به شما رجوع کرده ام و خواهشمندم جوابم را حدالامکان سریع بدهید.و اما سوال بنده:من در حال ساخت یک برنامه در رابطه با اینترنت هستم و به مشکلات زیر برخورد کرده ام : 1-چطوری می توان از طریق برنامه ای که می سازم تنظیمات مودم(اینترنت) را تغیر داد مانند تغیر رمز مودم(وایرلس) -2-چطوری می توان رمز هم اکنون مودم را نشان داد .ممنون می شوم جوابم را بدهید-باتشکر فراوان

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 8 سال پیش
از دستور arp -a ,ipconfig,netstat,................می توانی سیستم های اطراف را بشناسی ادرس ای پی و مک ان را بکشی بیرون،بعد باید سوکت پروگرمینگ را انجام بدی،ممکن است مجبور بشی یک خورده هم در مورد مودم شرکت سازنده اطلاعات کسب کنی،ولی از طریق مرورگر هم می شه به یوزر اینتر فیس مودم وصل بشی،با جاوا اسکریپت هم می شه یک کارایی کرد.،
sokanacademy forum
باسلام مجدد و تشکر از توجه شما من با موفقیت توانسته ام که آدرس ای پی و مک آنرا بدست بیاورم و حالا مشکل من همین (سوکت پروگرمینگ) است و نه اصلا می دونم چیه و نه می دونم که چه جوری میشه باهاش کار کرد لطفا اگه میشه لطف کنید که برایم توضیحش دهید و یا کد هایش را برایم بنویسید(من کدهایش را احتیاج دارم).(و برای یاد آوری دوباره من در حال برنامه نویسی در سیستم عامل اندروید می باشم ) تا عمر دارم ممنون شما و سایت عالیتان هستم-باتشکر و منتظر پاسختان هستم:)
sokanacademy forum
.
sokanacademy forum
لطفا جواب بدید من واقعا عجله دارم باتشکر
sokanacademy forum
باید مفاهیم شبکه،را ابتدا یاد بگیری،بعد وارد مباحث برنامه نویسی شبکه بشی،معمولا برای استفاده از این ها باید وقت گذاشت و مسلط شد. رو اینترنت این سورس ها است،ولی توصیه می کنم پیش نیاز ها را بگذرونی ... http://stackoverflow.com/questions/24526463/socket-programming-on-android
sokanacademy forum
باسلام و تشکر فراوان خیلی ممنون از پشتیبانی عالیتان,من به آدرس بالا رفتم و حالا سوال من این است که آیا با این کدها می شود که رمز عبور مودم را تغیر داد؟ ممنون میشم جواب منرو بدید
sokanacademy forum
باسلامی دوباره اگه امکان داره دقیقا میشه بگید از کجای کد تا کجای کد مربوط به تغر رمز عبور مودم هستش . خیلی مننون میشم
sokanacademy forum
لطفا پاسخ دهید دو روز گذشت
sokanacademy forum
هر سرویسی در اینترنت با یک ای پی و یک شمار ه پورت مشخص می شود 65536 پورت داریم فکر کنم. سلام،این کد اول ارتباط است هنوز که نمی شه پسورد عوض کرد،شما قرار یک کانکشن برقرار کنید،بعد که کانشکن انجام شد،البته به شرطی که برای ورود ابتدا یوزنیم و پسورد مودم را درست وارد کنی،وگرنه اجازه کانکشن نمی ده،این سوررس جاوا هم شماره پورت و ای پی می گیره و سعی می کنه به یک سوکت مشخص با این ای پی متصل بشه،اما این سورس هنوز کامل نیست چون هیمنکه بخواد متصل بشه مودم می گه به من یوزر نیم وپسورد بده،باید این موارد هم داخلش اثر داد.بعد که کانکت شدی تازه باید بری سراغ حرف زدن با مودم از طریق پورت مربوطه که برات چه کار کند.
online-support-icon