اموزش و ساخت زیپ کردن پروژه های جانگو برای فروش در ویندوز.

سلام.سال نو مبارک.من مدتی است که بطور خوداموزی پایتون و جانگو رو اموزش دیدم. چگونه می‌توانم اپ های جانگو رو به فایلهای زیپ تبدیل کنم که بتونم بفروش برسانم (من با ویندوز کار میکنم.)

مرا راهنمایی کنید.

ممنونم از بزرگواری شما

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

سلام سال نوی شمام مبارک.اگه سوالتون رو درست فهمیده باشم:اول نرم افزار winrar رو نصب کنید،بعدش روی فولدری که پروژه ی خودتون رو داخلش ساختید کلیک راست کنید و گزینه ی add to archive رو بزنید،بعدش سمت چپ میتونید فرمت مورد نظرتون که zip هست رو انتخاب کنید،وقتی ok بزنید داخل همون مسیری که پروژه تون هست یه فایل زیپ که کل پروژه داخلش هست رو میتونید داشته باشید

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

سلام،
بهتره مقاله های مرتبط با راه های مختلف کسب در آمد از طریق برنامه نویسی رو مطالعه کنین تا دید بازتری نسبت به این حیطه شغلی داشته باشین. من در مورد وجود جایی که بتونین برنامه های پایتون را بصورت زیپ بفروشید اطلاعی ندارم، اینگونه بازار ها بیشتر در پلتفرم های گوشی های هوشمند مثل اندروید و IOS هستند که فایل اجرایی رو طبق ضوابطی که بازارچه ی مربوطه(گوگل پلی استور، اپ استور اپل، بازار اندروید و ... ) مشخص میکنند به اون ها میدین و درصدی از فروش رو دریافت میکنید.
روش دیگه کسب در آمد تولید سیستم های کاربردی مختلف تحت وب یا دسکتاپ و... هست که شما باید یه محصول آماده کنید و بازاریابی کنید. روش های دیگه هم مثل فعالیت به صورت Freelancer و یا استخدام هم هستن. تا جایی که اطلاع دارم پایتون هم برای وب و هم شبکه و تست نفوذ و همینطور برای دسکتاپ قابل استفاده هست، نسبت به کاربردی و شاخه ای که شما درش فعال هستید باید به دنبال روش های کسب درآمد باشین.

این مقاله‌ی سایت Quora با نام چگونه توسط پایتون کسب در آمد کنم؟ رو مطالعه کنین، البته این سایت فیلتره و احتیاج به vpn دارید.

موفق باشین.

online-support-icon