آموزش کار با کرون جاب در لاراول

با سلام:
میشه آموزش کرون جاب در لاراول بر روی هاست(direcadmin) رو توضیح بدید من گیر کردم.

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

سلام دوست عزیز

چون تابحال سه چهار تا سوال شما رو توی انجمن دیدم اول دو تا توصیه دوستانه بهتون می کنم.

1. سعی کنید بیشتر از پرسیدن تحقیق کنید. اگر جوابی پیدا نکردید سریع دلسرد نشید. سعی کنید سوال تون رو به بخش های کوچک تر تقسیم کنید ودنبال جواب بگردید و همچنین با مشکل درگیر بشید و سعی کنید مرحله به مرحله حلش کنید. اینطوری خیلی بهتر یاد می‌گیرید. من از حدود 8 سال پیش که برای اولین بار با وردپرس یه سایت ساده زدم و این شد شروع رسمی فعالیتم به عنوان توسعه دهنده تا الان در مجموع 10 بار هم نشده که چه حضوری و چه غیرحضوری از کسی سوال بپرسم. سوال کردن که بد نیست پس چرا؟ چون صد ها سوال داشتم که تونستم با جستجوی درست پاسخ شون رو پیدا کنم. و این باعث شد اولا هنر درست گشتن و همچنین درست پرسیدن رو یاد بگیرم و ثانیا معطل کسی نباشم. اگه این روحیه و این هنر رو نداشته باشید در آینده به مشکل میخورید. چون هر چقدر بیشتر پیشرفت کنید سوالا تخصصی تر میشن و مشکلات جدی تر پس آدمای کمتری هستن که میتونن پاسخ سوالات تون رو بدن و همچنین اون آدم ها اینقدر متخصص هستن و سرشون شلوغه که به سختی میشه گیرشون آورد. بنابراین از یه جا به بعد تقریبا تنها میشید. همین الان اگر سوالاتی که این هفته اینجا پرسیدید مثلا توی استک آورفلو پرسیده بودید احتمالا سیل منفی ها رو از کاربر ها دریافت می کردید چون معتقد بودن خودتون کم کاری کردید.

2. موقع سوال کردن درست سوال کنید. باید دقیقا بگید مشکل تون چیه؟ میخواید چه کاری انجام بدید؟ تا کجای کار پیش رفتید؟ کجا چه اروری دریافت می کنید؟ دستوری که سعی دارید به عنوان job اجرا بشه چیه؟ و...

حالا درست سوال تون رو بپرسید و تا هر کسی تونست پاسخ بده.

sokanacademy forum

سلام

پیرو نکات خوب شما توصیه میکنم همه پست سوال داری؟ بپرس اما درست بپرس رو بخونن

sokanacademy forum

ممنون ارجاع خیلی خوبی بود

online-support-icon