آیا با وجود گزینه هایی مانند React xp هنوز هم یادگیری QT کاری عاقلانه است؟

درود.

با توجه به این که مایکروسافت ترجیح داده تا از reactxp که پروژه خودش است،به عنوان راه حل توسعه بخش سمت مشتری اسکایپ استفاده کرده،و همچنین رایگان بودن آن،آیا هنوز هم عاقلانه است تا من وقتم را بر روی QT و C++ صرف کنم؟با توجه به این که در حال یادگیری جاوا اسکریپت و تایپ اسکریپت هستم و همونطور که می دانید در React xp از تایپ اسکریپت و جاوا اسکریپت برای توسعه اپ استفاده می شود(اگر اشتباه می کنم لطفا در پاسخ این اشتباه را یادآور شوید)

اگر می شود معیار های پاسختان مانند سرعت،امنیت و ... را هم یادآور شوید،و این که آیا کد ها در reactxp به کد native تبدیل می شوند؟

با آرزوی بهترین ها

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش

سلام وقت بخیر

اگر هدف شما صرفا یادگیری و پیاد سازی پروژه های شخصی خودتون هست مطمئنا تکنولوژی های جدید بیشتر به کار شما خواهد آمد و براتون جذاب تر هستن

ولی اگر قصد کار در شرکتی دارید باید خدمتتون عرض کنم که شرکت ها به سادگی با این تغیرات خودشون رو وفق نمیدن و ترجیح میدن چند سالی با همون تکنولوژی قبلی خودشون کار کنن تا تکنولوژی های جدید تر مراحل تست و پختگیشون رو بگذرونن

ساده تر بگم کمتر اهل ریسک رو ی تکنولوژی های جدید هستند

با توجه به صحبت های شما و اینکه سر رشته ای از جاوا اسکریپت هم دارید میشه گفت برای پروژه های خودتون بهتره که روی react xp سرمایه گذاری کنید.

online-support-icon