بهترین سایت های فارسی زبان برای آموزش HTML کدامند ؟

سلام . توی سایت آموزش زبان html نیستش. لطفا اگه آموزش فارسی خوب زبان html میشناسید معرفی کنید. 

(ترجیحا آموزش متنی باشه)

ممنون.

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش

سلام وقت بخیر

تا جایی که یادم بود آموزش های وب سکان داخل یک سایت دیگه بود که به اونجا لینک میشد.

ولی در هر حال شما میتونید از آموزش های وبسایت بیاموز استفاده بفرمائید چون بر اساس سایت های مرجع پیش رفته و هم رایگان هست. ویژگی های جالب دیگه ای هم داره.

sokanacademy forum

دوست عزیز از روی تجربه میگم که سعی کن زبانتو قوی کنی چون انقدر نکته و ترفند وجود داره که به ندرت سایت های فارسی زبانی پیدا میشه که کامل همه چیزو توضیح داده باشه

من بهتون سایت w3wchools.com را پیشنهاد میدم که گرامر زبانش خیلی راحته فقط کافیه یه پلاگین مترجم مثل google translate نصب کنید و لذتشو ببرید

نکته دوم اینکه برای یاد گیری نکات بیشتر میتونید از سایت css-tricks.ir استفاده کنید مدیر این سایت واقعا آدم کار بلد و حرافه ای هست

نکته آخر اینکه هرگز هرگز هرگز برای آموزش های تئوری پول پرداخت نکن متاسفانه من این اشتباه را انجام دادم و از سایت هایی مثل فرادرس و فرانش و... آموزش html-css خریدم

sokanacademy forum

خیلی ممنون. 

sokanacademy forum

موفق باشی

sokanacademy forum

حاجی یک سرچ بکن اموزش html توی گوگل تا صفحه ۲ برو لینکهارو ببین هرکدوم برات قابل فهم بود شروع کن سرچ کن سرچ چیز خ وبیست

sokanacademy forum

عااااالی آرین سایتی که من باهاش هم اچ تی ام ال و هم سی اس اس رو یاد گرفتم سایت welearnبود.

دنبال آموزش آقای علی مظلوم بگرد.

مطمئن باش تک تک ثانیه های آموزششون نکته است .

در ضمن آموزشش رایگانه 

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

سلام.

- بنظر من بهترین آموزش html فارسی آقای عباس مقدم زحمتش کشیدن :

https://otedia.com/course/html5-css3-complete-course/

کامل و اصولی یاد میده.قسمت های ابتدایی رایگانه میتونید تسلط عباس مقدم و شیوه تدریس رو با آموزش های دیگه مقایسه کنید

-  سایت آنلاینر هم سایت خوبیه.اما بنظرم شاید یک خورده قدیمی شده باشه. خودم آموزش متنیش رو هم تولید کردم چندین سال پیش (چون فیلم های کوتاه ده دقیقه تا بیست دقیقه ای هست برعکس آموزش قبل سریع باید بری آموزش های بعدی ):

https://onliner.ir/html-video-tutorials/

پ.ن : در کل خیلی خودت رو درگیر کجا خوبه نکن . سعی کن سریع تر استارت بزنی و ذهنت رو شرطی نکنی واسه آموزش (چون ممکنه انگیزه ات برای آموزش از دست بدی)

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

چرا تو همین سایت اموزش طراحی وبسایت به کودکان هست.بعد شما استارت رو میخوری و بقیه چیز ها و فقط در حد حفظ کردن اسم هاست.لرن سورس هم خوبه.سایت وی لرن هم مسیر خوبی رو جلوی پاتون قرار میده هم برای استارت و هم برای پیشرفت فوق العاده خوبه.

online-support-icon