مشکل در قسمت پرداخت ووکامرس

سلام.دوستان در وردپرس از ووکامرس استفاده میکنم و با این قالب هم هماهنگه.( طبق گفته طراح خارجی )بعد موقع خرید یک محصول وقتی برای تسویه حساب کلیک میکنی و میخوای پرداخت کنی با این عکس مواجه میشی :   تنظیمات ووکامرس درسته و تو پوسته قبلی بدون مشکل اجرا میشد.ولی الان طبق همون عکسی که آدرسشو گذاشتم تو این صفحه میمونه و به سیستم پرداخت متصل نمیشه.کسی میتونه کمک کنه ؟هزینه هم اگه لازم باشه تقدیم میکنم.از این پوسته استفاده میکنم :http://hamyarwp.com/accesspress-store/

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش

متاسفانه شما دو سال پیش این تاپیک را ناقص نوشته و رفته اید.

در واقع تصویری که گمان میکنید آن را در متن خود قرار داده اید قابل مشاهده نیست و این موجب شده که در انجمن پاسخی دریافت نکنید .منظور شما از اینکه میگویید : و با این قالب هم هماهنگه چیست ؟اگه منظورتون وردپرس هست که باید عرض کنم وردپرس یک نرم افزار تحت وب هست و ووکامرس هم افزونه ای هست که مخصوص سیستم خرید برای همین نرم افزار تحت وب ساخته شده ، کاش سوال شما دارای جزئیات دقیقتری بود که امکان پاسخگویی رو فراهم میکرد.

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش

سلام تو سایت همیار وب اگر سرچ کنید جواب سوالتون رو پیدا می کنید. فقط کافیه کلمه "ووکامرس" رو سرچ کنید داخل سایت اینم آدرسش hamyareweb.co

online-support-icon