نحوه ی فارسی سازی نرم افزار های ویندوزی . .

با عرض سلام خدمت همه ی بزرگواران امیدوارم سوال رو در جای نامرتبطی پست نکرده باشم ** اگر مدیران میبینند مرتبط با تالار نیست خواهشا به جای حذف , انتقالش بدن به تالار مناسب ** دوستان در حال چاپ کتابی هستم در ضمینه مهندسی عمران ( کتاب آموزش یکی از نرم افزار های عمران هست ) این نرم افزار به 8 زبان دنیا ترجمه شده و من هم دوست دارم این نرم افزار رو فارسی کنم ! با تیم سازنده نرم افزار مکاتبه کردم , استقبال خوبی کردن از این کار ما. ولی خوب تمام سوالاتشون این بود که آیا منافعی براشون خواهد داشت یا نه ؟؟ و به هیچ وجه راضی نبودن که نسخه کرک شده این نرم افزار رو استفاده کنیم.... من با شرکت های نرم افزاری مثل پرنیان و ... هم تماس گرفتم تا ببینم میشه یه قانون کپی رایت ایجاد کرد برای شرکت مذبور یا نه ! که انگار بی نتیجه بود :-( این مطالب رو به شرکت خارجی همراه عذرخواهی بابت نبود قانون کپی رایت در ایران فرستادم. البته هنوز جواب خاصی ندادن ! ولی خوب فکر نکنم جوابی بخواهند بدهند :-) **** حالا تو این فکرم که چطوری میشه این نرم افزار رو فارسی کرد؟ تا حداقل مهندسای ما راحتتر ازش استفاده کنند؟ آیا نرم افزار خاصی هست برای فارسی سازی ؟؟؟ آیا نسبت به زبانی که برنامه نوشته شده فارسی سازیش فرق میکنه ؟؟؟ منتظر راهنمایی هاتون هستم با تشکر

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 8 سال پیش

سلام،معمولا این نرم افزار های چند زبانه یک سری فایل ها برای هر زیانی تعرف می کنند،باید اون ها فایل ها را پیدا کنید، ممکنه حتی رمزنگاری هم کرده باشند،و قابل خواندن نباشد،اگه کلوز سورس است ،باید از loader و dumper استفاده شود،یک راه حل است.فقط باید اون فایل زبان ها را پیدا کنید.

اگه اپن سورس بود اصلا یک فایل تکست داخل پوشه language دنبالش بگرید،با یک تکست ادیتر ساده قابل خوندن است.

sokanacademy forum

با عرض سلام مجدد

تشکر از راهنمایی هاتوننه اپن سورس نیست متاسفانه

این نرم افزار هستشhttp://www.p30world.com/2863/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A8%D8%B2-%D9%88-%D9%85%D8%AD%D9%88%D8%B7%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C/

sokanacademy forum

الان با کمی سرچ همچین برنامه ای رو پیدا کردمhttp://www.sarzamindownload.com/tags/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF_%D9%86%D8%B1%D9%85_%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1_%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C_%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86_%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87_%D9%87%D8%A7/به نظر شما کدوم یک از این برنامه ها میتونه بهتر این کار رو انجام بده ؟؟؟

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید

sokanacademy forum

" نرم افزار Lingobit Localizer از برنامه های نوشته شده توسط Delphi, VB, VC پشتیبانی میکند و امکان تغییر زبان و فارسی کردن آنها را دارد. "

حالا من نمیونم برنامه ای که من قصد دارم فارسی کنم با چه زبانی نوشته شده !آیا شما میتونید تشخیص بدید که نرم افزار با چه زبانی نوشته شده ؟؟؟؟باید از کدوم بخش فهمید ؟؟ از چه روشی ؟

sokanacademy forum

دوستان کسی نیست راهنمایی کنه ؟ :-(

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

هنوزدریافت نکردم؟

online-support-icon