modem -router- Distributors

سلام به همگی... آقا نخندیدا :) ولی یه سوال دارم :داشتم در مورد این سه تا کلمه که نوشتم میخوندم که کلا هرچیم بلد بودم یادم رفت ;(  آقا من میدونم که مودم یه مبدل آنالوگ به دیجیتاله یا برعکسه. واینکه روتر یه دستگاهیه که اجازه میده چندین دستگاه به یه شبکه اینترنت وصل بشن ..حالا مشکل اینجاست که توی اینترنت زده روترم یه دستگاهه درحالی که من یه مودم adsl دارم با چهارتا پورت اترنت و یه کارت شبکه داخلی که به مودم وصل شده ..همین.. ولی هیچ روتری نمیبینم...ینی هیچ دستگاهی که شباهت داشته باشه به عکسایی که توی اینترنت میاره ندارم. و خب دستگاهای دیگه هم خیلی راحت از طریق وای فای یا کابل به اینترنت وصل میشن.حالا من موندم این روتر کجاست دقیقا :( در ضمن این Distributors هم توضیح بدین چیه خیلی خیلی ممنون میشم .چون کلا قاطی کردم...با تشکرخیلی زیاد.

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 8 سال پیش
سلام،کلا مودم و کارت شبکه کامپیوترت تو بهش دسترسی داری از اونجا به بعد یک سری تجهیزات است که مربوط به ادارت مخابرات است repeater,switching,router,bridge,BTS,NAT وخیلی ابزار دیگه(ابزار های مخابرات نوری که من ذکر نکردم و....)این ها تجهیزات شبکه است وکسی بهش دسترسی نداره برای اشنایی با این ها و کار ان ها باید کتاب های شبکه مطالعه کنی distributor network اگه منظورته شرکت های توزیع کننده اینترنت http://www.investopedia.com/terms/d/distribution-network.asp
online-support-icon