هنگام ساخت پروژه با ارور در MainActivity مواجه میشم خواهشا راهنمایی کنید گیر کردم

هنگام ساخت اولین پروژه در آموزش هشتم بعد از ساخت پروژه کنار main activity یه علامت ضربدر میاد و قسمت کنسول پیغام زیر ظاهر میشه: error: No resource identifier found for attribute 'showAsAction' in package 'com.Mimo.firstprojext.test'   ایرادم کجاست دوستان کمک کنید کلافه شدم
پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 7 سال پیش

سلام و خسته نباشید به پشتکار شما . بنده تا بحال به مشکل شما بر نخوردم . اما مسیری هست که همه برنامه نویسان مبتدی اندروید باید بدانند . شاید مشکل شما هم حل بشه . در فولدر SDK فولدری به نام extra دارید ؟ اگر بله داخل آن فولدری به نام support دارید ؟

sokanacademy forum
دست شما درد نکنه    من نه ندارم این فولدرو  همین الان اتفاقا یه جا خوندم که باید باشه ولی نیست
sokanacademy forum
دست شما درد نکنه    من نه ندارم این فولدرو  همین الان اتفاقا یه جا خوندم که باید باشه ولی نیست
sokanacademy forum

چون ایران تحریم است و در حال حاضر گوگل دانلود sdk و تالارهای گفتگوی خود را بر روی کاربران ایرانی بسته شما از طریق 2 راه می توانید ان را بطور کامل دانلود کنید . اول دانلود از طریق فیلترشکن و دوم دانلود افلاین ابزار و تنظیم ان ها بطور دستی

پیشنهاد بنده به شما این است که با خرید vpn  براحتی همه ی ابزار های مورد نیاز برای sdk را دانلود کنید . زیرا هم وقت کمتری صرف می کنید و هم از گشت و گداز و وقت گذارنی سخت برای جستجوی sdk راحت می شوید.

حال شما sdk خود را باز کنید ، خواهید دید که ابزارهای نصب برای شما وجود ندارد ، بعد از خرید vpn مجددا ان را باز کنید ، خواهید دید همه ی ابزارهای قابل دانلود وجود دارد و بسته به نیاز براحتی می توانید ان ها را دانلود کنید

البته توجه کنید که با فیلترشکن های رایگان همچون سایفون و . . . شما قادر به دانلود ابزار sdk از این نرم افزار نیستید زیرا گوگل ip سایفون و . . . که فیلترشکن های معروف هستند را بسته ، موفق باشید

sokanacademy forum
یک دنیا ممنون  خیلی خیلی لطف کردید  نمیدونم چطوری تشکر کنم 
online-support-icon