نسخه جدید و مناسب اکلیپس ؟

سلام.من دنبال یه نسخه مناسب اکلیپس میگردم که نسخه مناسب ADT رو داشته باشه و یا اینکه All in one باشه و باگی نداشته باشه لطفا راهنمایی کنید.یکی رو کلا وقت گذاشتم  و نسخه Android SDK Bundle 2014-07-02 x64 رو دانلود کردم ولی کند بود با اینکه رمم 4 هست و پردازنده سیستمم قابل قبول هست.  لطفا راهنمایی کنید

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش

پاسخ شما در لینک مقابل هست ، تمام ابزارهای موجود در این لینک با همدیگر مچ هستند و بدون کوچکترین عیب و ایرادی ، کاملاً صحیح براتون کار میدن . بعد از این لینک دنبال لینک صحیح تری نباشید ، چون حتی خود استاد بهزاد مرادی هم به این سایت ارجاع داده اند.

(به لینک زیر برو و سپس در انتهای موارد ابزار هست ، حتی در بالاتر از اون طریقه ی نصبش هم اومده)

....:: لینک مربوطه ::.... https://learn.uncox.com/android/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-1-%DB%8C%DA%A9-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش

مدیریت محترم ، چون لینک را بصورت درون متنی پیست کرده بودم در لحظه ی ارسال پاسخ ، متن به گونه ای بود که قسمتهای مدنظر بنده لینک دار هست ، اما گویا اینچنین نشد و کاربری از کاربران گمان کرده که او را با پاسخم سر کار گذاشته ام ، از شما کاربر عزیز معذرت میخوام ، پاسخ ویرایش شد

online-support-icon