آموزش جاوا

با سلام

من دنبال معلم خصوصي براي تدريس جاوا يا معرفي يك آموزشگاه خوب به صورت فشرده هستم. اگر كسي يا جايي را مي شناسيد لطفا راهنمايي كنيد. 

با سپاس 

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 8 سال پیش
سلام ابتدا نظره شخصی من در مورد مطالعه‌ي برنامه نویسی به صورت فشرده اصلا مثبت نیست. مثل این می‌مونه که شما بخواین فیزیک هالیدی رو به صورت فشرده و درعرض مثلا یک ماه یاد بگیرید. که مسلما یاد نمی‌گیرید!!! چون صرفا اطلاع پیدا کردن از یک موضوع خاصی به معنی یادگیری اون موضوع نیست. برنامه نویسی هم به همین صورت هست. بسیار گسترده و نیاز به تمرین فراوان داره. بنابراین پیشنهاد می‌کنم که فکره فشرده خوندن و از سره خود بیرون کنید. درضمن بازه‌ی یادگیری زبان جاوا حدودا چهار سال برای افراد نُرمال پیش بینی شده و این زمان برای زبان‌های سخت‌تری مثل سی پلاس پلاس که سه سال است، بیشتر است. چون جاوا زبان گسترده‌ای است و دارای تکنولوژی‌های بسیار زیادی هست. بنابراین یادگیری این‌ها زمان‌بر است. اما اگر به دنبال آموزشگاه و یک فرد متخصص می‌گردین، بنده آقای صدیقی و به شما معرفی می‌کنم. ایشون در شرکت اطلس سافت فعالیت می‌کنن. درضمن تمام کلاس‌های آموزشی، در بهترین حالت سرعت یادگیری شما رو کمی افزایش میدن و هیچ‌کسی هیچ تضمینی نمی‌کنه که بعد از پایان دوره شما به یک جاوا کاره خوب تبدیل شده باشید. موفق باشید.
sokanacademy forum
سلام. با نظر آقای دوشیری در مورد بی تاثیری دوره های فشرده موافقم اما در مورد چهار سال برای یادگیری جاوا کمی شک دارم. به نظر می رسه که زودتر از این حرف ها هم بشه حداقل بخش های اصلی این زبان رو یاد گرفت. در مورد آموزشگاه ها هم به نظر لایتک خوب می رسه اما شخصا تجربه ی اساتید این آموزشگاه را ندارم
sokanacademy forum
سپاسگزارم از جواب هاتون. البته منظور من به صورت فشرده آشنايي أوليه با اين زبان بود ، چون قصد ادامه تحصيل دارم كه لازمه آش آشناي با اين زبان بود . اگر خدا بخواد و امتحان اوليه جاوا نمره خوبي بگيرم ، مراحل بعدي را ضمن تحصيل ياد مي گيرم. البته از سايت شما هم خيلي استفاده ميكنم و خيلي عالي آقاي مرادي توضيح دادن ، ولي شخصيتا آدمي هستم كه نياز دارم شخصي حضورا هم برام توضيح بده. خيلي دوست داشتم كه آقاي مرادي كار تدريس انجام مي دادند. سپاس فراوان از تمامي زحماتتون آقاي دوشيري و آقاي مرادي و كل تيم
online-support-icon