بهترین زبان برای شروع برنامه نویسی کدومه؟طراحی اپ موفق تر میشی یا طراحی وب؟

سلام ، من یک جوون ۱۸ ساله هستم و رشتم هم ریاضی هست ، به برنامه نویسی علاقه خاصی دارم ولی در یک مورد سردرگمشدم،اینکه از کجا شروع کنم ؟کدوم زبان برنامه نویسی کاربردی تره و باهاش موفق میشم؟و اینکه برنامه نویسی اپ بهتر و پردارمد و شغلش بهترت یا وب؟خودم به اپ علاقه دارم ولی اگر وب بهتره بلاخره اونم برنامه نویسی است و وارد اون میشم ! ممنون میشم بگین برای وارد شدن به دنیای برنامه نویسی اپ کدوم زبان و وب کدوم زبان بهتره؟مقاله های زیادی خوندم ولی به نتیجه ای نرسیدم ، میترسم با یک زبان شروع کنم و وقتم رو بزارم ولی اینده شغلی و درامدی نداشته باشه و فقط وقتمو هدر داده باشم!ممنون میشم راهنمایی کنید.

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 8 سال پیش

سلام شما باید اول دغدغه تون یادگیری اصول برنامه نویسی باشد، پس باید برنامه نویسی را شروع کنید.برای شروع پایتون خوب است.

در مورد اینده اپ نویسی یا وب نظری ندارم.ولی در هردو حرفه ای باشی پولت را در خواهی اورد.

در مورد برنامه نویسی نسبت به زحمت پردرامدی در کارنیست، کارهای دیگه ای هستند، راحت تر و پردرامد تر، اگه از برنامه نویسی لذت می بری انتخابش کن، در غیر  این صورت نه

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
در مورد انتخاب بین وب و موبایل، نمیشه یکی رو بر دیگری برتری داد. با پیدایش روش پرداخت درون‌برنامه‌ای (In-App Billing) برنامه‌ها و بازی‌‌هایی که این بیزینس‌مدل رو برای درآمدزایی انتخاب کرده بودن، با اقبال رو‌به‌رو شدن. اپ های موبایل در دسترس مردم‌ان و بسیار از اونها استفاده میکنن. اما در این سال‌ها، سرعت پیشرفت وب بسیار بالا بوده و تعریف ما که وب پلتفرمی برای اشتراک مقاله و محتوا در قالب وبسایت‌هاست، کاملا عوض کرده. وب‌اپلیکیشن‌ها بسیار مورداستقبال قرار گرفتن و کارهای فوق‌العاده‌ای داره با اونها انجام میشه. چیزی که قطعیه اینه که شما در هر زمینه اگر متخصص باشید، موفق خواهید شد لذا ببینید به کدوم مورد بیشتر علاقه دارید.
sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
سلام دوست عزیز. اگر نظر مرا بخواهید به نظرم هر دو زمینه هم طراحی وب و طراحی اپلیکیشن هر دو در امد واقعا عالی دارند. فقط کافیست یک برنامه نویس خلاق و ماهر باشید. البته تا جایی که من تحقیق کردم زبان برنامه نویسی #c که برای ساخت برنامه ی دسکتاپ میباشد در ایران درامد خوبی دارد
online-support-icon