leapmotion و raspberry pi

سلام.

سوال من درباره برد های برنامه پذیر مثل رزبری پای و یا گجت های برنامه پذیر باحال مثل لیپ موشن یا حتی کینکت .

من یه برنامه نویس تازه کارم. یعنی با پایتون آشنا هستم و طراحی وب ( php , css , html) بلدم. و کمی هم برنامه نویسی اندروید با بیسیک4اندروید. با این وجود علاقه شدیدی به برنامه نویسی برای برد ها و این جور گجت ها و IOT دارم. ولی راستش هنوز چیزی زیادی درباره برنامه نویسی برای این جور چیز ها نمی دونم و تجربه کار با این ها رو نداشتم. به نظر شما اساتید با این وجود اگر این ها رو تهیه کنم و خیلی فشرده باهاشون کار کنم میتونم بعد از یکی دو ماه اولین برنامه ساده ام رو واسه pi یا لیپ موشن بنویسم. و یا این که برنامه نویسی برای اشیا خیلی برام سنگین و هنور حالا حالا کار دارم؟؟ البته اگر تعریف از خود نباشه استعدادم در برنامه نویسی خوبه!

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
وقتی با پایتون و پی‌اچ‌پی کار کردید یعنی مفهوم برنامه‌نویسی رو میدونید و باهاش ارتباط برقرار کردید. خیلی خوبه که به IoT علاقه‌مند شدید. از این حوزه به زودی حرف‌های زیادی خواهیم شنید. برنامه‌نویسی برای این بردها خیلی کار پیچیده‌ای نیست. همونطور که شما برای برنامه‌نویسی اپلیکیشن‌های موبایل یک سری مفاهیم و یا طراحی و برنامه نویسی وبسایت یک سری مفاهیم دیگه رو باید یاد میگرفتی، اینجا هم با ایده‌های دیگه‌ای آشنا میشی که جنسشون فرق میکنه اما چون بهش علاقه دارید خیلی زود میتونید بر اونها مسلط بشین و محصولات جالبی تولید کنید.
online-support-icon