انتقاد از سکان اکادمی

انتقاد از سکان اکادمی

سلام. توی این پلاس نمیخوام مقاله بنویسم . فقط یک انتقاد از سکان آکادمی مینویسم و این وب‌سایت رو احتمالا برای مدت های زیادی می بندم. (واسه این که دیگه برای من مزیت خاصی نداره). حالا دلایل من :

1- کاملا مشخص هست که در سیستم سکان آکادمی درصد بسیار زیادی از کارها تنها توسط آقای مرادی(طبق گفته خودشون) انجام میشه. به این صورت که چند هفته در رادیوفول استک چندتا پادکست ضبط میشه و تا 2 ماه بعد دیگه خبری از پادکست نیست و این سمت قضیه مقالات به سرعت منتشر میشن. باز بعد از مدتی می‌بینیم که مقالات سکان متوقف میشه و آموزش‌ها با سرعت بسیار بالا پیش میره و تقریبا مقالات و پادکست متوقف میشه. و این سیستم دائم تکرار میشه.

2- مقالات بسیار سطحی شدن و در حدی شدن که مثلا فلان ادیتور اومده یا این که فلان لایبرری جاوااسکریپتی اومده و فلان کار رو میکنه..(اکثرا نه همه)

3- رزومه ی افرادی که برای منتورینگ در سایت هستن (اکثرا و نه همه) در حدی نیست که بخوان به من که تازه‌کار هستم مشاوره بدن.

4- تالارگفتگو اصطلاحا بسیار ساکن هست و جواب سؤالات با تاخیر داده میشه و بسیار بحث و گفتگو توش کم اتفاق میفته. در واقع تالار گفتگو نیست بلکه فقط قسمت سؤالات هست . یعنی جواب سؤال داده میشه و تمام. واقعا بحث توش اتفاق نمیفته.

این ها همش نظر شخصی من بود و امیدوارم دوستان سکان اکادمی ناراحت نشن و به چشم انتقاد برای بهبود کارشون به نوشته‌هام نگاه کنن.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon