ادمین

آیا فناوری هوش‌مصنوعی آیندهٔ فوتبال را تغییر خواهد داد؟

ادمین اکانت رسمی ادمین سایت سکان آکادمی

نیاز به توضیح نیست که #هوش مصنوعی روز به روز پیشرفت‌های بیشتری کرده و بیش از پیش وارد زندگی روزمرهٔ آدم‌ها می‌شود. از ربات‌های جنگنده گرفته تا دستیاران پزشکی و غیره، هیچ حوزه، صنعت و اکوسیستمی را نمی‌توان نام برد که در آینده از گزند AI مصمون بماند!

ورزش نیز یکی از بخش‌هایی که هوش مصنوعی می‌تواند در آن خوش بدرخشد؛ به‌خصوص ورزش فوتبال که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد و از آنجایی که امروزه فوتبال بیش از آنکه ورزش باشد، به یک صنعت پول‌ساز تبدیل شده است، بدیهی است که کشورها، سرمایه‌گذاران و باشگاه‌های مطرح تمام تلاش خود را به کار گیرند تا موفقیت‌های بیشتری کسب کنند.

حال سؤال اصلی اینجا است که AI به چه شکل می‌تواند نحوهٔ مربیگری، پیش‌بینی رفتار حریف و همچنین تاکتیک‌های فوتبالیست‌ها را متحول سازد به طوری که منجر به موفقیت بیشتر تیم‌ها گردد؛ به عبارتی، زدن گل‌های بیشتر!

لازم به ذکر است که در مقاله‌ای در وبلاگ تحت عنوان نگاهی بر تأثیرات فناوری‌هایی همچون IoT و AI بر آیندهٔ ورزش فوتبال، به برخی پیشرفت‌های این حوزه نگاهی انداخته‌ایم اما چنانچه در این زمینه‌ ایده‌ای دارید، می‌توانید نظرات و دیدگاه‌های خود را پیرامون این موضوع با دیگر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید (جهت آشنایی با نحوهٔ درج مطلب در سکان‌پلاس، می‌توانید به پُست Plus: از این پس کاربران سکان آکادمی می‌توانند در تولید محتوا مشارکت کنند! مراجعه نمایید.)

ایدهٔ خود را در سکان‌پلاس بنویسید!

لیست نظرات
کاربر میهمان
دیدگاه شما چیست؟
کاربر میهمان