هر زمان که پس از ساخت نرم افزار تیم توسعه دهنده یک تغییری در سورس کد ایجاد کند و یا اینکه یک عملکرد یا یک قابلیت جدید را ارائه دهد تیم تست وظیفه دارد این تغییر را تایید کند و اطمینان حاصل کند که هیچ مشکل و مسئله ی اساسی وجود ندارد.

بیشتر

نوعی تست نرم افزار است که پس از ساخت نرم افزار، با تغییرات جزئی در سورس کد و یا عملکرد برنامه، برای اطمینان از رفع مشکلات و عدم بروز مشکلات دیگر به سبب این تغییرات، انجام می شود.

بیشتر

این تست از نوع Black-Box Testing است که تمام قسمت های ترکیبی نرم افزار را پوشش می دهد.

بیشتر

در برنامه‌­نویسی، String (رشته) به مجموعه‌ای از علائم، کاراکترها، اعداد و نمادها گفته می‌شود.

بیشتر

SDK مخفف واژگان Software Development Kit به معنای «کیت توسعهٔ نرم‌افزار» است و در واقع مجموعه‌ای از برنامه‌ها، لایبرری‌ها و اسکریپت‌ها است که توسط یک شرکت‌نرم‌افزاری برای نوشتن یک اپلیکیشن استفاده می‌شود.

بیشتر

به طور کلی، Sandbox یک محیط رایانش ایزوله و مجزا است که در آن یک فایل یا برنامه می‌تواند بدون تحت‌تأثیر قرار دادن سایر بخش‌های سیستم‌عامل و یا اپلیکیشن،‌ اجرا شود.

بیشتر

Pseudocode به بخشی از یک الگوریتم گفته می‌‌شود که حاوی توضیحات و جزئیات فراوانی است که به جای پیاده‌سازی با یک زبان برنامه‌نویسی، با استفاده از یک زبان زندهٔ دنیا همچون انگلیسی نوشته می‌شود.

بیشتر

شرکت SAP در سال ۱۹۷۲ توسط ۵ کارمند اسبق شرکت IMB در کشور آلمان تأسیس شد که به‌نوعی می‌توان این شرکت را یکی از بزرگ‌ترین شرکت نرم‌افزاری تولیدکنندهٔ نرم‌افزاری‌های تجاری محسوب کرد.

بیشتر

2GL یا Second Generation Language (زبان برنامه‌نویسی نسل دوم) به زبان اسمبلی اشاره دارد. درواقع، هدف اصلی زبان اسمبلی این بوده است تا برنامه‌نویسی را راحت‌تر سازد.

بیشتر