این تست شامل تست چندین ویژگی به عنوان یک کد واحد است و هدف آن شناسایی هر باگی پس از اتصال چندین قابلیت مختلف با یکدیگر است.

بیشتر

Continuous Deployment به رویکردی در صنعت توسعهٔ نرم‌افزار اشاره دارد که به موجب آن هر آپدیتی که روی سورس‌کد پروژه صورت گیرد، چنانچه تست‌هایی مبنی بر اطمینان حاصل کردن از عملکرد صحیح آن‌ها و همچنین سازگاری با سایر کامپوننت‌ها را پشت سر بگذارند، به صورت خودکار روی سرور اصلی دیپلوی می‌گردند.

بیشتر

Continuous Delivery یا به اختصار CD که معادلی همچون «تحویل مداوم» می‌توان برایش در نظر گرفت به رویکردی در صنعت توسعهٔ نرم‌افزار گفته می‌شود که طی آن تیم مهندسی همواره این آمادگی را دارا است تا آخرین نسخه‌ از نرم‌افزار را در هر زمانی منتشر نماید.

بیشتر

در برنامه‌نویسی شییٔ‌گرا (OOP)، اصطلاح Constructor به متدی اشاره دارد که به محض ساخت یک آبجکت از روی کلاسی، به صورت خودکار فراخوانی می‌شود.

بیشتر

Continuous Integration یا به اختصار CI به مجموعه‌ای از اقدامات گفته می‌شود که طی آن‌ها تغییرات جدید در سورس‌کد با ریپازیتوری اصلی ادغام یا یکپارچه می‌شوند به طوری که هر تغییری در سورس‌کد در سریع‌ترین زمان ممکن و همچنین به صورت خودکار چند بار در روز تست و بیلد می‌گردد.

بیشتر

Concatenation از واژهٔ لاتین Concatenare به معنی «متصل کردن» گرفته شده است که در توسعهٔ‌ نرم‌افزار به زمانی اطلاق می‌گردد که دو استرینگ را در کنار یکدیگر قرار دهیم به طوری که به صورت واحد قلمداد گردند.

بیشتر

به عدم اجرای موفقیت‌آمیز یک نرم‌افزار یا سیستم‌عامل اصطلاحاً Crash گفته می‌شود.

بیشتر

در سیستم توسعهٔ نرم‌افزار مایکروسافت، Cabinet تک فایلی است که برای نگهداری یکسری فایل فشرده شده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بیشتر