دو تا سوال در مورد ثبت دامنه ir و خرید هاست لطفا

دو تا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدین

سوال اول : میخواستم بدونم وقتی یک هاست میخریم میشه چند تا دامنه (مثلا دو تا سایت) بهش متصل کرد که هر کدوم دیتابیس های خاص خودش رو داشته باشن یا باید دو تا هاست جدا بخرم؟

سوال دوم : برای خرید دو یا سه تا دامنه ی ir نیاز هست که هر دفعه     مشخصاتم رو پر کنم توی  سایت ایرنیک

یا فقط یک بار همون دفعه اول کافیه؟

سوال سوم : اگه دامنه ای رو به یک دیتابیس درون یک هاست متصل کنم ایا میتونم دامنه رو پاک کنم و دامنه دیگری  روی همین هاست  قرار بدم؟

مچکرم😎😀

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

دوست عزیر شما گفتید دو تا سوال ولی من هر سه تا سوال شما رو پاسخ می دم😂😂

در مورد سوال اول بله شما می تونید برای یک هاست چند تا دامنه و چندین پایگاه داده داشته باشید اگه دقت کرده باشید داخل هاست برای هر دامنه پوشه خاص خودشو داره و می تونه چندین دامنه با چندین هاست وجود داشته باشه ولی اگه دامنه هاتون زیاده بهتر سرور مجازی بخرید.

در مورد سوال دوم نیاز نیست برای هر دامنه مشخصات جدید وارد کنید یه بار ثبت نام کنید برای هر تعداد که دامنه دلتون می خواد می تونید ثبت کنید

در مورد سوال سوم زیاد منظورتون رو متوجه نشدم ولی می تونید به یک پایگاه هر چند دامنه وصل کنید تو تنظیمات هر دامنه اطلاعاتش رو وارد کنید البته از نظز سرعت یکم فرق می کنه

sokanacademy forum

سپاسگزارم از شما بی نهایتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

sokanacademy forum

😃😃😃😃😃😃

sokanacademy forum

😃😃😃 اره ترسیدم بگم سه تا کسی حوصلش نشه سوالم رو بخونه 

sokanacademy forum

باید هاست با ADDON Domain بخری

چرا هاست رو از ایران سرور نمیگیری ؟

https://www.iranserver.com/web-hosting/

online-support-icon