آموزش یا نحوه ی دانلود ویدئو یا فیلم از سایت یوتیوب بدون فیلتر شکن

سلام میشه بهم بگید چطوری میتونم فیلم یا ویدئوهایی که در یوتیوب هستش رو با سرعت و بدون استفاده از فیلتر شکن دانلود کنم اگر سایتی یا نرم افرای میشناسید لطفا معرفی کنید

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

سلام

به مقاله زیر در همین سایت مراجعه کنین

https://sokanacademy.com/blog/724/post

sokanacademy forum

سلام

یه ربات تلگرامی هست به نام Save Bot

این آیدیشه SaveVideoBot  با تمام کیفیت ها میتونید دانلود کنید

sokanacademy forum

سلام دوست من

من در لینک زیر یک آموزش ویدئویی را منتشر کردم.

این سوالی است که ممکن است خیلیها بپرسند ویا بدنیال پاسخش باشند. من سید صبا میری مدیر مارتیا آنلاین و آکادمی مارتیا در این آموزش به شما خواهم گفت چگونه ویدئوهای یوتیوب را بی دردسر ببینیم؟ و نیازی به هیچ ابزار اضافه نباشد.

در سرویسی که معرفی خواهم کرد شما به راحتی میتوانید ویدئوهای مورد نظر خودرا همزمان در سرویسهای wimo و  TED  و aparat  و youtube   جستجو کنید و ویدئوی مورد نظر خودرا ببینید .

البته این نکته را یاد آور شوم که به هیچ وجه این سرویس دانلود ویدئو نیست بلکه فقط جستجو و تماشای ویدئو هست البته شما با افزونه های دانلود ویدئو در کروم و فایر فاکس میتوانید این مورد را هم داشته باشید.

http://bit.ly/2RjRj2B

sokanacademy forum

سلام

روش‌های زیادی برای این کار وجود داره مثه استفاده از سایت های واسط و یا افزونه‌های مرورگر اما من از ربات @utubebot در تلگرام استفاده میکنم.

موفق باشید

sokanacademy forum

سلام دوست عزیز من خودم برای دانلود از یوتیوب از روش زیر استفاده می کنم:
نسخه جدید مرورگر Opera رو باز می کنم و vpn اش رو روشن می کنم (خیلی سریع و پایداره!)
در ابتدای آدرس ویدئو بعد از www. دقیقا بعد از نقطه وقبل از youtube عبارت "ss" (دو تا s )رو قرار می دم . هدایت می شم به یه سایتی که لینک های دانلود رو با کیفیت های مختلف در دسترس گذاشته!

sokanacademy forum

با استفاده از IDM میتونی از یوتیوب دانلود کنی بطور خودکار لینک دانلود رو در اختیارت میذاره و میتونی دانلود کنی.

راه دوم هم این است در قسمت url قبل از you دوتا uu تایپ کن و اینتر کن یه سایت جدید باز میشه و لینک دانلود ویدیو مورد نظر رو بهت تحویل میده.

sokanacademy forum
sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 4 سال پیش

یک سایتی هست به نام دیدیو که اونجا فیلم های یوتیوب و آپارات رو منتشر میکنه شما مثلا اگر به دنبال کانال y هستی تو سرچش سرچ میکنی y اونجا داخل کانالش میشی و ویدیویی رو باز میکنی حالا روی مرورگرت برو افزونه idm رو نصب کن و فعالش کن حالا بقل اون ویدیو میاد که دانلود این ویدیو به راحتی میتونید دانلود کنید

البته نرم افزار idm هم رو سیستم باید نصب باشه

www.dideo.ir

online-support-icon