دوستان برای بک اند تحت وب لاراول رو پیشنهاد میدید یا نود جی اس رو

سلام

من میخوام بایادگرفتن در سطح بسار حرفه ای پروژه ای در ذهن دارم انجام بدم هردوی انها رانهایتادر سطح متوسط میدونم ولی کمی گیج کننده هست بین انتخاب یکی از این دو

فکری که دارم مربوط به سمت وب هست که بیشتر یک اسکر یپت محسوب میشه که با ماژول های نسبتازیادی باید نوشته بشه 

حالا نمیدونم با کدوم میتونم بیشتر مانور بدم اگر خواستم دراینده توسعه اش هم بدم

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

برای پیاده سازی بستگی به نوع ایده شما است که اکثرا از نود جی اس در محیط های که سخت افزار ضعیف مثلا در حوژه اینترنت اشیا که می توان یک وب سرور سبک با نود جی اس پیاده کرد ولی اگه پروژه بزرگتر ویا نیاز به عملیات بیشتر باشد لاراول بهتره در کل من لاراول رو پیشنهاد می کنم ولی نمی شه قطعی گفت باید بیشتر توضیح بدهید تا بهتر بتوانم راهنمایی کنم 

sokanacademy forum

عملا میشه گفت یک سایتی هست که به درامد زایی میرسه وباکاربران در ارتباط هست

یک اسکریپت که برای بالارفتن رتبه سایت کمک میکنه وتوش از سایتهای پی تی سی وسورف استفاده میکنه واگر توسعه پیدا کنه سرچ از موتورهای جستجو گر به ان اضافه میشه یعنی کاربر میاد باکلمه داده شده ان سایتی که دراخیاراو قرارگرفته ان کلمه رو سرچ میکنه وسایت مورد نظر رو پیدا میکنه و مبلغ مورد نظر به حساب کاربری او اضافه میشه و بازهم اگر توسعه داده بشه میشه یه چیزهایی رو هم اضافه کرد 

کلا میشه سایتی که کاربر بابت کاری که انجام میده{اعم از کلیک کردن-سورف و...} به حساب کاربری مقدار مورد نظر اضافه بشه وبعد به مبلغی رسید بتونه برداشت بکنه 

sokanacademy forum

اگر در این حد باشه از نود جی اس استفاده کنی بهتری ولی تو لا اول هم از algolia وvue این کار ها رو می تونی مدیریت کنی 

برا نود هم ابزار های خوبی است

باید برآورد کنید اگر در اینده پروژه بزرگ تر و امکانات بیشتر اضافه شود لاراول گزینه ای بهتری استش

sokanacademy forum

سلام 

اگر توی گوگل جستجو کنید و تفاوت دو ابزار رو مطالعه کنید بهتر میتونه به انتخابتون کمک کنه
سبک بودن node.js ، تعداد درخواست ها در ثانیه و... دلایل انتخاب نود جی اس هست

لاراول به نسبت خیلی سنگین تره ولی سرعت توسعه بالاتره و تعداد پکیج های مفید آماده اش بسیار زیاده ولی خیلی منابع سخت افزاری زیادی مصرف میکنه

این مقاله ها هم میتونه به انتخابت کمک کنه

https://hackernoon.com/express-vs-laravel-44dcbe65f6a7

https://medium.com/@mihaigeorge.c/web-rest-api-benchmark-on-a-real-life-application-ebb743a5d7a3

sokanacademy forum

سلام

ممنون دوستان با توضیحاتی که دادید فکر کنم برم سمت لاراول بهتره باتوجه به اینکه سایت از نظر یوزر انچنان بزرگ نخواهد بود که فشار بیاره وهم چنین یه جوری سایتهای کلیکی -بنری -مینی جاپ-پاپ اپ و...رو تجمیع میکنم تویک سایت برای اینکار مثل اینکه لاراول چفت وبست خوبی داره

online-support-icon