پیشنهاد راجب یاد گیری زبان جدید برنامه نویس برای اینده

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوبه باشه من  فکر میکنم اندروید به اندازه کافی کار کردم میخوام برم زبان دیگه  یاد بگیر تو چند راهی گیر کردم نمیدونم برم  پاییتون یاد بگیرم  زبان  ماشین یا اینکه برم سمت وب من واسه آینده میگم لطفا هرچی میدونید  به من بگیید ممنون میشم 

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش

سلام ، اگر اندروید رو با جاوا یاد گرفتید میتونید فریم ورک های محبوب جاوا مانند SpringBoot,Hibernate ... رو یاد بگیرید به اضافه اپلیکیشن سرورهایی مثل OracleWeblogic,Jboss و...، بازار کارشون هم توی ایران خیلی خوبه هم توی خارج کشور ، منتها باید خوب بلد باشید و عمیق بشید توشون چون یک مقدار نسبت به فریم ورکهای سایر زبانها سخت تر هستند . 

حالا چرا زبان  ماشین  ، مگه سیستم عامل میخوایید بنویسید یا کارهای سطح پایین سیستمی؟

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش

به نظرم شما پایتون رو یاد بگیرید . بدون شک پایتون و جاوا اسکریپت زبان های آینده هستند مخصوصا پایتون چون مسلما قدرت خیلی بیشتری سمت سرور داره و اینکه چون سیستم های کامپیوتری در حال رفتن به سمت هوش مصنوعی و یادگیری ماشین هست ، پایتون میتونه خیلی کار راه انداز باشه برای آینده . برای الان هم در زمینه وب جنگو رو داره که تقریبا از موقعی که پایتون رو شروع به یادگیری کنید و بعد هم برید سراغ جنگو نهایتا یک ماهه میتونید اولین سایتتون رو در حد یه وبلاگ ساده راه اندازی کنید . 

online-support-icon