سوال:: مراحل توسعه یه وبسایت بدون استفاده از وردپررس و دیگر نرم افزار ها

سلام دوستان.اگه من بخوام به جز وردپرس که میخوام براش قالب بسازم ،بخواهم وبسایت راهندازی کنم باید چیکار بکنم؟و اگه‌خواستم تو این وبسایت مثلا مطالب جدید بنویسم باید چه کار کنم؟

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش

سلام. متن سوالت یکم گنگه. اما از عنوانی که برای تاپیک گذاشتی اینجوری برداشت میکنم که میخوای یک CMS بنویسی.

این کار، کار زمان بریه و از نظر من باید واقع گرایانه ببینی CMS های آماده مثل وردپرس کارت رو راه نمیندازن؟ اگه نه که بری سمت برنامه نویسی از صفر. همه فانکشن های مورد نیاز مثل لاگین، اعتبارسنجی فرم ها و...

اما متن سوالت خیلی کلی هستش. به نظر من بعد از یاد گرفتن اصول اولیه، یه دوره پروژه محور با زبان برنامه نویسی مدنظرت ببین، اونجا به همه سوالاتت پاسخ داده شده.

امیدوارم کمکی کرده باشم.

sokanacademy forum

نه اقا منظور من اینه که خوب حالا با سی اس اس اچ تی ام ال و .... وب رو ساختم خب بعدش چیکار کنم؟

sokanacademy forum

سلام به شما دوست عزیز

شما باید زبان های HTML CSS Javascript PHP و MySQL رو یاد بگیرید

بعد با ساخت یک CMS (سامانه مدیریت محتوا) همه این کار هارو میتونید انجام بدید

امیدوارم مفید باشه

sokanacademy forum

نه راستش من نمیخوام یه چیزی مثل وردپرس بسازم فقط میخوام بدونم که بعد از طراحی قالب وب باید چیکار بکنم؟

چجوری تو وبم مطلب بذارم؟

sokanacademy forum

سلام.برای طراحی قالب سایت بایداز html,css,jsو دیگر تکنولوژی های ui استفاده بکنید.برای اینکه مطلب بفرستید باید با php یا یک زبان دیگه برای خودتون یک cms بسازید.که برای اینکه کار باید همه چیز رو خودتون بنویسید فرم های لاگین و ارسال نظر و...

به لینک زیر مراجعه کنید :

http://yon.ir/ycKi1

sokanacademy forum

سلام

بعد از ساخت قالب و بارگزاری باید مطالبتون رو اگه میخواید به صورت گرافیکی باشه با یک تکست ادیتور ویرایش و با استفاده از توابع وارد دیتابیس کنید

مطالبتون هم باید توسط کوئری زده به دیتابیس به وسیله زبان سمت سرورتون به کاربر نمایش داده بشه

online-support-icon