شرایط و زمینه های زبان پایتون و پروژه های موجود آن

سلام دوستان

من لیسانس ای تی دارم علاقه زیادی هم به زبان پایتون دارم.

میخواستم بدونم در چه زمینه برای پایتون در ایران بازار کار هست؟

ایا پروژه هایی پایتون به صورت فری لنسر موجود است؟

خیلی ممنون

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش

با سلام

بازار کار پایتان در ایران در حال حاضر به ترتیب بیشترین درخواست به این صورته :

- برنامه نویس back-end و سرویس های تحت سرور

*نیازمند : فریم وورک های Djando و flask به همراه دانش سرور و آشنایی با سرویس های restful

- برنامه نویسی سرویس های شبکه و ابزار های امنیت شبکه و تست نفوذ

*نیازمند : آشنایی با مباحث پایه ای شبکه و امنیت شبکه , مهارت کار با لینوکس , آشنایی با برنامه نویسی سوکت تو پایتون

- داده کاوی و آنالیز دیتا

*نیازمند : آشنایی با فریم وورک های pandas و numpy و ابزار های مثل Orange و آشنایی با دیتابیس های mySQL و postgresql

- ساخت وب اپلیکیشن های پروتوتایپ برای کسب و کار های استارتاپی

*میتونه متنوع باشه نیاز ها ولی معمولا به یه رابط گرافیکی در اخر نیاز میشه پس به یکی از روابط گرافیکی kivy , Qt یا tkinter نیازه

- تو کارهای خاص تری مثل national language processing و کارهای machine vision رباتیک هم آگهی دیدم

در مورد فریلنسری هم بستگی به مخاطبت داره اگه با کاربر عامی باشه که اصولا سر در نمیارن از کارت فقط خروجی براشون مهمه پس تو میتونی با هرابزاری که راحتی پروژشون رو براشون انجام بدی که بیشترین درخواستم مربوط به وب سایت شخصی یا وب اپلیکیشن هاست و همچنین یک رابط گرافیکی کاربر پسند

موفق باشی

sokanacademy forum

خیلی ممنون از راهنمایی شما

میبخشید, برای یادگیری پایتون چه میزان وقت لازم است؟

اموزش هایی برای django به صورت فارسی وجود داره؟

sokanacademy forum

خواهش میکنم

زمانش بستگی به بکگراند برنامه نویسی شما داره اگه به مفاهیم برنامه نویسی و oop آشنایی داشته باشی کمتر از یک ماه . در مورد آموزش ها هم بشدت بهت پیشنهاد میکنم از آموزش های بی کیفیت فارسی دوری کنی مخصوصا آموزش فریم وورک ها و مباحث پیشرفته تر ( برای مفاهیم اولیه و آشنایی مشکل نداره ) . اگه زبانت خوب نیست اول رو زبانت کار کن . سکان یه مقاله درباره آموزش زبان داره میتونی سرچ کنی

sokanacademy forum

با سلام

پیرو پاسخ Mehran_73 عزیز، می‌توانید به مقالهٔ «آشنایی با روش‌های یادگیری زبان انگلیسی و تسلط به ۸۵٪ از زبان مد نظر صرفاً با یادگیری ۲۰۰۰ واژه!» از لینک زیر مراجعه نمایید:

https://sokanacademy.com/blog/157/post

با تشکر

ارادتمند

تیم سکان آکادمی

sokanacademy forum

یک دنیا تشکر

sokanacademy forum

بله دقیقا مشکل اصلی برای من ضعف در زبان است به خاطر همین سرعت خواندن ام کمتر میکنه.

خیلی ممنون از راهنمایی شما

بله دقیقا ، اموزش های فارسی خیلی کم هست و به قول شما بی کیفیت

online-support-icon