یه سوالی داخل به برنامه تلوزیونی مطرح شد خواستم نظر شما رو‌هم بدونم

سلام یه سوالی داخل یه برنامه مطرح شد خواستم نظر دوستان دیگه رو‌ هم بدونم. اگه ممکن هست ویدیو رو مشاهده کنید اگه صلاح نیست این ویدیو رو قرار بدم اطلاع بدید حذف کنم ببخشید بابت کیفیت ممکنه کمی اذیت کنه yon.ir/8ngc1 با تشکر
پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
متن سوال: زبان ویندوز چست؟ 1)C 2)PHP 3)JAVA 4)HTML جواب مسابقه گزینه 4 به نظرم شرم آور بود.
sokanacademy forum
حتی یک نفر هم نظارت کننده نیست به صحت سوال های که مطرح میشه جالبه حتی یه سرچ ساده نکردن به جواب درست برسن یا شایدم‌ واقعا ویندوز با Html ما نمیدونستیم
sokanacademy forum
دوست عزیز به نظرم یه مقدار شما از سطح این برنامه تلویزیونی برو بالاتر ببین چرا اصلا باید همچین برنامه ایی باشه ؟ مگه برنامه های مشابه این برنامه ها مثل کودک شو یا مثل هوش برتر یا امثالهم که جنبه سرگرمی داره وجود نداره و مگه این طور نیست که خیلی کیفیتش به مراتب بیشتر و بالاتر از سوال هایی هست که تو این مسابقه مطرح میشه یا جنبه سرگرمی بهتری داره ؟ موضوع اینه که صدا و سیما اومده کلی شبکه درست کرده و باید برای هر شبکه ایی بیاد متناسب با اون یه تایمی رو پرکنه . این سیاست از بالاترین مسئولی که داره ابلاغ میشه . خوب این اقای مسئول هنوز نمیدونه که کار تولید محتوا یه کار فوق تخصصی و زمانبر هست . چرا فوق تخصصی ؟ به خاطر این که تیمی که داره این کارو می کنه باید مسلط به چندین فلم مختلف باشه . این که داره این برنامه رو برای چه جامعه ایی تولید می کنه ؟ چه قشری میان اینو میبین ؟ چی قراره برای بیننده حاصل بشه ؟ و سوال هایی از این دست که اصلا فکر نکنم تو صدا و سیما بشینن همچین مسایلی رو تحلیل کنن چون اگه این طور بود کیفیت برنامه ها به شدت بالاتر می رفت . موضوع اینه که یکی گفته باید گر شه این تایم بقیه ام گفتن بهههه .
sokanacademy forum
من تخصصی توی زمینه رسانه و تلوزیون ندارم که نظری بدم اما به عنوان یه کاربری کسی که در اوقات بیکاری میشنم پای تلوزیون اصلا منو جذب نمیکنه اون زمانی هم که میزارم تلوزیون میبینم 10 اشکال میبینم یکیش فیلم بالا متاسفانه نمیدونم کسی واقعا نداریم روی این برنامه ها نظارت کنه یا کسی نمیاد براشون کار کنه جای سواله هر چند جای این بحث ها اینجا نیست ولی اشتباهاتی رو میبینم که واقعا خنده داره مثلا چند وقت پیش هم دیدیم که لوگو تیم فوتبال ایتالیا(رم) سانسور شد!!!!!!!!!!چرا !!!!مثلا چی میتونه داشته باشه یه لوگو به نظرم سواد رسانه ای واقعا واجبه بطور کلی برای هر بیننده ای امیدوارم هم سطح فکری مسئولین و هم بینندگان بیشتر رشد کنه از این جهت نه مسئولین فکر کنن با دیدن یه لوگو چی میتونه بشه و هم مردم که با دیدن لوگو فکر بد نکنند!!!!!!!
sokanacademy forum
خداییش واقعا جای تاسف داره من برم یخورده با html دولوپ کنم
sokanacademy forum
سلام الان خیلی اتفاقی این ویدیو رو دیدم و عجیب بود!
sokanacademy forum

سلام.متاسفانه برنامه ساز های ما اگر برنامشون در حوزه تخصصی بود از متخصصان اون حوزه استفاده نمیکنم. حتی تو یکی از سریال های صدا و سیما (هوش سیاه)طرف با css سیستم زندان رو هک کرد و فرار کرد.اما بر عکس شما برید سریال مستر روبوت رو ببینید تمام کد ها و دستور ها واقعی هستن یا سریال سیلیکون ولی. یه سر به مطلب زیر بزنید تا بیشتر متوجه بشید: http://vrgl.ir/L0R6v

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

سلام ؛ ببخشید خیلی تصادفی به مطلب شما در سایت برخورد کردم ؛ این مشکل بدیل این است که اگر مهندسی نرم افزار هم مانند مهندسی عمران (وسایر مهندسی ها) دارای نظام مهندسی بود ؛ شاید هرکسی به خودش اجازه وارد شدن به این دنیا را نمیداد و چنین پیامدهایی بوجود نمیومد ؛ متاسفم برای افرادی که با این سطح از سواد ، وارد بزرگ ترین میدان هایی مانند رسانه ملی شدن و چنین شاهکارهایی آفریدن.

online-support-icon