فرق ماشین مجازی اندروید (Android RunTime) با (Android Studio) چیست؟

سلام. می خواستم بپرسم که فرق ماشین مجازی اندروید ( Android RunTime) با (Android Studio) چیست؟ و کدوم یک از این ماشین ها برای برنامه نویسی اندروید مناسب تره؟
پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
سلام موضوعی که گفتید فک نکنم خیلی حساس باشه چون ماهیت اصلی اینه که یک ماشین مجازی داشته باشیم که کد هامون رو اجرا کنه خروجی کارمون ببینیم و اما اگه به مشکل خوردیم از ماشین مجازی دیگه هم میتونیم استفاده کنیم، جنی موشن هم هست، و حتی با اتصال تلفن اندرویدیت به کامپیوترت و با فعال کردن USB Debugging میتونی کد هاتو روش اجرا کنی موفق باشی
sokanacademy forum
یعنی می گین فرقی نداره با کدوم ماشین مجازی اندروید رو بنویسم؟ از نظر امکانات و پشتیبانی چی؟ شما کدوم ماشین مجازی رو پیشنهاد می کنید؟
sokanacademy forum
من خودم معمولا از گوشی اندرویدیم برای اجرای برنامه هام استفاده میکنم از همون رو یو اس بی دیباگینگ و هم ماشین مجازی اندروید پیش فرض خود اندروید استودیو اگه امکان استفاده از دو روش بالا رو نداشتید همون جنی موشن هم که معرفی کردم خوبه البته گفتم من معمولا تلفنم رو به اندروید استودیو وصل میکنم
sokanacademy forum
ممنونم از پاسختون
sokanacademy forum
سلام این دوتا قابل مقایسه با هم نیستند. اندروید استودیو یک محیط توسعه مجتمع (Integrated Development Environment) برای برنامه نویسی اندروید هست. به زبون ساده تر محیطی هست که شما توش برنامه اندروید مینویسی. توی محیط های دیگه مثل Eclipse هم میشه برنامه نویسی اندروید انجام داد اما اندروید استودیو با ابزارهای مفید و آپدیت های گوگل بهترین محیط هست... اما (Android RunTime (ART، سیستمی هست که پس از تبدیل شدن کدها به بایت کد، اون ها رو به دستوراتی قابل فهم و اجرا توسط دستگاه اندرویدی تبدیل میکنه.
online-support-icon