باز نشدن فایل های داخل sd card بعد از جا به جایی

سلام لکس و فیلم های گوشیم رو قبل اینکه ریست کنم ریختم تو sd ولی الان که میخوام بازشون کنم باز نمیکنه بالپ تاپ هم امتحان کردم باز نشد برای دوستام فرستادم نتونستن باز کنن اگه میشه راهنمایی کنید چا کار باید بکنم الان نه word.pdf.و نه عکس باز نمیشه حتی آهنگ هایی که از قبل داشتم هم حالا باز نمیشه
پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
سلام قبل باز کردن فایل ها اول حجم اونارو نگاه کنید ببینید همخوانی دارند با حجمی که قبلا داشتند مثلا اگر تصویری که با دوربین تلفن شما گرفته شده باشد حدود 1 مگابایت یا بالا تر حجم دارد اگر حجم ان صفر یا غیر عادی بود(مثلا 5 کیلو بایت) مجبورید SDکارت رو ریکاوری کنید و در ضمن چه خطایی میده که باز نمیشه؟
sokanacademy forum
خطایی نمیده و فایل های عکس هام ۳ مگ به بالا و فایل های دیگم همون حجم ثابق رو دارن
sokanacademy forum
من هم با این مشکل روبرو شدم و به اصطلاح بهش میگن نیم سوز شدن کارت حافظه ،فایل ها هستند ولی فقط رد پای از آنها هست ببین میتونی کپی بگیری از فایل هات و فرمت کنی بعد ریکاوری کنی وگرنه باید به کسی تخصصش توی این حوضه هست مراجعه کنی
sokanacademy forum
ممنون
sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

سلام میشه کمکم کنید.

من اومدم اهنگاموپلی کنم دیدم پخش نمیشع رفتم داخل پوشه رم دیدم اونجا هیچیه داخل رم بالا نمیارع عکس اهنگ فیلم هیچی چیکارکنم داخل گالریمم عکسامو اورده ولی صفحش طوسیه ی عکس رمو اخطارم توشه ولی رم داخل گوشیم هس در اوردم انداختم تلوزیون اونجاعم نیاورد خاهش میکنم کمک کنید

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 4 سال پیش

درست میشه؟؟

sokanacademy forum
تو گالری نشون داده میشه ولی صفحه خاکستری و علامتiداره تو music play گیزنه امکان اجرای درخاست وجود نداره ولی آهنگام تو لیستش هستن فایل های pdf و word رو هم باز نمیکنه خطای مشابه میده حتی برای فایل های قبلی sd هم خطا میده
sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 3 سال پیش

سلام توروخدا منو کمک کنید من رمز گوشیم یادم رفته بود مجبور شدم گوشیم رو فلش بزنم ولی قبلش چون با اثر انگشتم باز می‌شد عکسامو انتقال دادم رم یادم نبود رم رمز داره حالا گوشیم رم رو نمیشناسه و باز نمیکنه

sokanacademy forum

Sd کارت رو چطوری میشه ریکاوری کرد ؟

sokanacademy forum
سلام اول ببین اگه فایلها تو Gallery یا play-lists نشون داده نمیشن ولی هنوز داخل فولدر file manager میتونی پیداشون کنی باید SD card رو با مراحل پایین دوباره جا بذاری: • برو تو Settings بعد قسمت storage • زیر قسمت sd card گزینه "Unmount the SD card" رو بزن • بعد گوشی رو خاموش کن و sd card رو از توی گوشی در بیار • بعد دوباره بذار و گوشی رو روشن کن حالا ببین فایلها بالا اومدن یا نشون داده میشن؟ اگه راه بالا کار نکرد ممکنه به خاطر استفاده طولانی مدت از sd card یا به خاطر پایین بودن کیفیتش، sd card خراب شده باشه. اگه فایلهاتو جای دیگه ذخیره داری مثلا تو حافظه خود گوشی یا لپتاپ که دیگه باید فرمتش کنی یه بار.
sokanacademy forum
فایل ها تو گالری و music play نشون داده میشه ولی تو گالری i این علامت رو داره و تو music play هم هستن و لی وقتی بخوام اجرا کنم میزنه این درخواست قابل پخش نیست ولی بازم امتحان میکنم ممنون جواب دادین
sokanacademy forum
الان نگاه کردم گوشیم اندروید ۷ این گزینه ها رو نداره
sokanacademy forum

سلام من یه فیلمی رو از حافظه داخلی گوشیم با OTG به فلشم ریختم..ولی بعد انتقال حجم فیلمو نوشت ۰ بایت..پخش نمیشه
چیکار کنم؟
پاسخ

sokanacademy forum

درود برشما .. من بعد اینکه مموریمو عوض کردم و برنامه هامو روش انتقال دادم برنامه هام کار میکرد مثل قبل ولی اخیرا گوشیم خاموش شد و وقتی روشنش کردم دوتا از برنامه هام باز نشد یعنی میگه که "برنامه نصب نشده" در صورتی که نصبشون کرده بودم و باهاشون هم کار کرده بودم .. مشکل از کجاس شما میدونید؟ لطفا کمک کنید!!

sokanacademy forum

سلام من نتونستم میشه یکبار دیگ راهنمای کنید خواهشا

sokanacademy forum

با آرزوی موفقیت و رفع مشکل، برای عزیزان.. .

sokanacademy forum

سلام لطفا به من هم کمک کنید من رم رو تو هدفونم انداختم و گیر کرد بعد با هرچیزی درش اوردم و بعد الان هیچی نمیاد رو گوشیم خیلی مطالب مهمی داشتم لطفا کمک کنید

sokanacademy forum

سلام گوشی من هرچی فایل داخل مموری دارم بالا نمیار مثلا عکس ها و فیلمارو داخل گالری نمیاره آهنگ هارو هم نمیاره باید رفت داخل کارت از اونجا میشه ازشون استفاده کرد ممنون میشوم از کمک کردن شما

sokanacademy forum

سلام خسته نباشید، من کارت sdهرچی ازadmدانلود میکنم بهش انتقال میدم با اینکه انتقال کامل انجام میشه اما میگه فایل موجود نیست یا ناقص انتقال میده حتی امدم مسیر دانلود رو هم گذاشتم رو کارت حافظه اما دانلود میکرد ولی میگفت فایل نیست کارت حافظه ام سالمه چون برای موارده دیگه درسته لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟

sokanacademy forum

من فلش با اوتی جی وصل میکنم گوشی همیشه راحت آهنگ انتقال میدادم اما الان انتقال میدم به فلش، کلا حجم هر تراک آهنگ میشه B0 صفر بایت. فایل تصویری هم انتقال میده اما وصل میکنم به تلوزیون نشون نمیده و ارور میده

تا خالا این مشکل نداشتم، با کامپیوتر هم فرمت کردم فلش ،فایل منیجر جدا نصب کردم بازم نمیشه که نمیشه

این مشکل توی حافظه میکرو خود گوشی نیست،فقط او تی جی فلش

sokanacademy forum

فیلم ها و عکس های درون کارت حافظه باز نمیشن

sokanacademy forum

برای من هم همینطور

باید چیکار کنم؟!!

کسی میدونه

sokanacademy forum

آهنگ گوشی ازذخیره کپی میکنم تو otg آهنگ رم نمی‌خونه قابل پخش نیستش چرا

sokanacademy forum

سلام دوست بزرگوار خسته نباشید

مدل گوشیتون چی هست؟

منم دقیقا همین مشکل پیدا کردم الان دارم هرکاری میکنم رو عکسام میزم بالا نمیاره حتی اهنگ

دوستان عزیز خواهشا پاسخ صحیح رو بهمون بگین

online-support-icon