برنامه نویسی در مقابل هوش مصنوعی و آینده برنامه نویسان

سلام دوستان با توجه به اینکه دیگه تقریبا ثابت شده که هوش مصنوعی در آینده ای نه چندان دور جای برنامه نویسان رو می گیره و خود هوش مصنوعی و ماشین ها دیگه کد می زنن چه پیشنهادی دارین برای اینکه یه توسعه دهنده اندروید، وب و ... در آینده بیکار نشه و هوش مصنوعی نتونه جاش رو بگیره؟
پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
این رو فراموش نکنیم که ماشین ها چیزی به اسم خلاقیت ندارن ! خلاقیت برای پروژه ها نیازه تا به کیفیت افزوده بشه پس تا وقتی که ماشین ها خلاقیت نداشته باشن به طور کامل نمیتونن جای انسان رو بگیرن ... (نظر شخصی منه)
sokanacademy forum
با فرمایش شما باز میشه در نظر گرفت که برنامه نویس های فرانت اند باقی میمونن و ما بکند کار ها از بین میریم :) البته مطمئن نیستم که ماشین ها خلاقیت نداشته باشن ولی مطمئنم که حتما به خلاقیت هم می رسن. سرعت رشدشون خیلی زیاده.
sokanacademy forum
هوش مصنوعی چیزی به اسم احساس و خلاقیت و همه خصوصیت های انسان رو کسب خواهد کرد بدون شک حتی بنظر من به احساسات فراتراز انسان نیز خواهد رسید
sokanacademy forum
حالا تا اون زمان خیلی مونده ? باید حال رو‌ دریافت تکنولوژی به سرعت در حال توسعه س ... برنامه نویس ها هم‌کارشون همینه که با تکنولوژی های روز جلو‌برن ... هوش مصنوعی و ربات ها هم به این‌منظور ساخته میشن که به کمک انسان ها بیان ... قطعا توی اون سال ها هم تکنولوژیهایی ظهور پیدا میکنه که ما باید خودمون رو‌بااون تکنولوژیها وفق بدیم و یادشون بگیریم ... این رو هم اضافه کنم که قطعا همینطور خواهد شد ک رباتها بجای ما کد بزنن ولی قرار نیست که همیشه ما مثلا با یه نسخه از یه زبون کار کنیم و همیشه اپدیتی وجود داره و‌تااونموقع هم شغل های جدیدتری ظهور پیدا میکنن قطعا ...
sokanacademy forum
یادمان هست که زمانی ایران درمقابل تکنولوژی آی تی سرسخت ایستادگی می کرد و اعتقاد داشت این حوزه شغل هارو از بین میبره ولی حال شاهد هستیم که آی تی چه تحولاتی رو باعث میشه، هوش مصنوعی نیز به این صورت شاید کار های خیلی خطرناکی رو بتونه انجام بده پس 100% کار های فوق العاده خوب و کمک کننده هم میتونه انجام بده
sokanacademy forum
درسته اما فکر می کنم هوش مصنوعی متفاوت با دیگر تکنولوژی ها باشه. هوش مصنوعی رو من بیشتر انسان تصور می کنم تا یک تکنولوژی. در مورد سینگولاریتی تحقیق کنین.
online-support-icon