دوستان کسی جایگزینی برای گوگل آنالایتیک میشناسه لطفا راهنماییم کنید

سلام دوستان، من برای اپلیکیشنم و یه بازی که ساختم تو یونیتی از گوگل آنالایتیک استفاده میکردم ولی تمام اطلاعاتم پریده! اعصابم رو خورد کرد :( شما چیکار میکنید اینجور مواقع؟ میشه لطفا راهنماییم کنید. ممنون یه سایتی که فیلترش نکنن رو بگید تو رو خدا !!!!!! کسی بلده چجوری اطلاعاتم که پریده رو بازیابی کنم؟
پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
متاسفانه به دلیل تحریم ها بیشتر اکانت های ایرانی ریست شده. نسخه های جایگزین میشه به piwik و clicky اشاره کرد،‌ اما مثل گوگل آنالیتیکس رایگان نیستند. - خود من تنها کاری که تونستم انجام بدم اینکه دوباره اکانت ساختم اما این سری با موقعیت مکانی و زمانی متفاوت (بنا بر پیشنهاد سایر دوستان).
sokanacademy forum
ممنون آقای حسن زاده. هزینه هاش رو میدونید چقدره. عاخه درآمد من از بازیم زیاد نیست و برنامه ای هم که نوشتم رایگانه نمیصرفه هزینه کنم :(
sokanacademy forum
اگر یه هاست داشته باشین میتونین piwik رو مثل یه وردپرس نصب کنید، اینجوری رایگان میشه ازش استفاده کرد. اما سرویس ابریش حق اشتراک ماهانه داره که تو سایتش قیمت هارو زده و نمی صرفه. Clicky هم همینطور هزینه اشتراک داره.
sokanacademy forum
خیلی از راهنماییتون ممنونم. ولی رفتم دیدمش این برای وب هست. من اپلیکیشن دارم. یه بازی هم هست. بازم ممنون آقای حسن زاده
sokanacademy forum
سلام نگاهی به سرویس ایرانی زیر هم بیندازید: http://databeen.ir
sokanacademy forum
سلام آقای تفرشی. ممنون جالب بود! البته من فقط دمو رو دیدم نمیدونم امنیتش چجوریه. شما استفاده کردید؟ sdk رو پیاده سازی کردید راحت بود؟
sokanacademy forum
سلام مجدد خیر نمیشناسم فقط جایی لینکش رو دیده بودم گفتم شاید کارتون رو راه بندازه
sokanacademy forum
مرسی واقعا راه انداخت. البته فعلا یونیتی رو استفاده کردم. امیدوارم خوب باشه ?
sokanacademy forum
و اینکه رایگانه؟ اگه کسی استفاده کرده بگه لطفا
sokanacademy forum
سلام. میتونید از databeen.ir استفاده کنید. یکی از دوستان من هم مشکل شمارو داشت و مدتیه از سایتی که گفتم داره استفاده میکنه.
sokanacademy forum
ممنون جناب سیدزاده امروز یکی دیگه از دوستان هم همین سایت رو معرفی کردن گذاشتم تو برنامع ام دیدم. جالب بود. البته باید یکم باهاش بیشتر کار کنم. بازم ممنون. جالبه مجانیه! خوشحالم ?
sokanacademy forum
میشه لطفا دوستتون که استفاده کردن از این سرویس رو دعوت کنید به این تاپیک که تجربه شون رو بشنویم و ببینیم دقیق چجوریه این سرویس؟ ممنون البته اگر امکانش هست ?
sokanacademy forum
بله حتما.
sokanacademy forum
سلام سکان یه مقاله گذاشته که راست کار شماست: https://sokanacademy.com/blog/746/post امیدوارم که کمک کنه
sokanacademy forum
بسیار عالی ممنوووون دوستان واقعا کمکم کردید. مرسی
sokanacademy forum
با تشکر مجدد ولی من انالیتیک موبایل میخوام. مقاله رو خوندم این هم برای وب هست.
sokanacademy forum
سلام من مدتیه که از یک سرویس ایرانی با نام دیتابین استفاده میکنم. رایگانه و پشتیبانی بسیار خوبی داره. بروز رسانی دیتا کمتر از 15 دقیقه هستش و گزارشات بسیار خوبی میده. مخصوصا رویدادهای سفارشیش عالیه. از این طریق تونستیم کلی ماندگاری کاربرا و آمار نصب را بالا ببریم.
sokanacademy forum
سلام مرسی دیتابین رو دیدم. رویداد سفارشی رو یکم سخته برام تعریف کنم. بازی من یه مدل آرکید هست. نمیدونم اصلا میشه براش رویداد تعریف کرد یا نه! سر در نمیارم
sokanacademy forum
با مشاورینشون صحبت کنید خوب پاسخگو هستن. موفق باشید
sokanacademy forum
مرسی لطف کردید. با مشاور تلگرامشون صحبت کردم بهم مشاور فنی معرفی کردن ????? گفتن مشاور فنی میفرستن میان کارم رو انجام میدن. ولی بازی من زیاد بزرگ نیست و البته تو خونه هم کار میکنم و گفتم دیگه تلفنی راهنماییم کنن. حالا میام تجربه هام رو میگم. مرسی از همه دوستان
online-support-icon