شروع طراحی قالب وردپرس و زبان های برنامه نویسی مورد نیاز

سلام خدمت همه ی دوستان راستش من یه چند ماهی هستش که کار با وردپرس رو شروع کردم الانم میخوام برم سمت طراحی قالب وردپرس ولی نمیدونم باید چه زبان های برنامه نویسی رو واسه این کار شروع کنم لطفا اگه کسی تو این زمینه اطلاعات داره حتما راهنماییم کنه ، لطف بزرگی میکنید ممنون از همه دوستان
پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 7 سال پیش
سلام برای کدنویسی قالب طراحی شده (قالب سایت معمولا توسط گرافیست و در محیط فتوشاپ انجام می شود) شما نیاز به دانش HTML,CSS و JavaScript دارید و در ادامه برای اینکه بتونید از قالب طراحی شده برای CMS ها مثل وردپرس استفاده کنید باید با php و MySQL آشنا باشید
sokanacademy forum
من از فتوشاپ اصلا خوشم نمیاد ... یادگیریش ضروریه ... با html , css , php کار راه نمیوفته تو این زمینه
sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 4 سال پیش

سلام دوست عزیز. الان قالب این سایت برای وردپرس هست . ولی میخوام بدونم برای اینکه بتونیم خودمون یک طراح وب بدونیم و دوره هاییی که فرمودید رو یاد بگیریم کافیه یا نه حتما دوره های بیشتر هم دیده بشه و یادگیری صورت بگیره و این موضوع الزام داره .

ممنون میشم راهنمایی کنید

sokanacademy forum
سلام خدمت شما کاربر گرامی. برای ساختن صفحات وب ساده و به اصطلاح استاتیک، شما باید از زبان های HTML و CSS استفاده کنید. برای قابلیت های بیشتر و اضافه کردن پویایی هم میتونید از Javascript و شاید هم کتابخانه های اون مثل jQuery استفاده کنید.البته ضروری نیست و یک آپشن هست. و در آخر برای منطبق کردن با سیستم وردپرس، کمی دانش PHP لازم هست و البته شناخت تابع های خود وردپرس برای توسعه قالب (Template Functions) پس به صورت خلاصه و به ترتیب : HTML, CSS, Javascript(optional), PHP, Wordpress Template Functions
sokanacademy forum
من از فتوشاپ اصلا خوشم نمیاد ... یادگیریش ضروریه ... با html , css , php کار راه نمیوفته تو این زمینه
sokanacademy forum
میتونی بدون فتوشاپ هم کار کنی هیچ مشکلی نداره! اونقدری هم نیاز به فتوشاپ نیست!
sokanacademy forum
خب دوستان تمام توضیحات رو گفتن! برای طراحی قالب وردپرس میتونی از html,css و php استفاده کنی.. فقط یادت باشه برای طراحی قالب وردپرس یه سری قواعد رو باید رعایت کنی اگر بری تو سایت وردپرس میتونی این قواعد رو بخونی.
sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
سلام دوست عزیز. شما باید به html,css,php و مقداری js تسلط داشته باشید تا یک قالب واکنشگرا برای وردپرس بسازید. و میتوانید از مقاله زیر نیز استفاده بکنید: https://codex.wordpress.org/Theme_Development
sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 4 سال پیش

با سلام و عرض ادب.. داشتن تسلط و ایده های نابی که قوه ی امتیاز بالایی را داشته باشد بسیار تاثیر گذار است و با استفاده علم و دانش روز دنیا می توان قابلیت بالایی را در فرآیند بکار گیری اصول علمی برنامه نویسی را داشت و آنرا اجرایی نمود..مطالب شگرفی بود
فروشگاه اينترنتی
باسپاس

online-support-icon