من ویروسی میخوام که باعث فرمت درایو c یا فرمت کل هارد درایو بشه

من ویروسی میخوام که باعث فرمت درایو c یا فرمت کل هارد درایو بشه. خیلی تو نت گشتم و چند مورد و خیلی از اسکریپت ها رو هم روی vm ware تست کردم. ولی هیچ کدوم جواب نداد.  اگه کمک کنید خیلی ممنون میشم. چون خیلی به این اسکریپت نیاز دارم. اگه کل هارد درایو رو پاک کنه بهتره.

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 8 سال پیش
سلام. من که شخصا بلد نیستم. درضمن فکر نکنم در اینترنت (حداقل) در سایت های فارسی بتونید همچین برنامه ای پیدا کنید و یا کسی براتون بنویسه. به هر حال کاره درستی نیست. اما برای نوشتن همچین برنامه هایی یا از بان اسمبلی استفاده می کنن و یا از سی و سی پلاس پلاس که قابلیت ارتباط با سخت افزار و دارن.
sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

با اسمبلی یه ذره خطرناکه

sokanacademy forum

همه زبان های برنامه نویسی یک طرف اسمبلی هم یکطرف 😃😃

sokanacademy forum

من قبلا این ویروس رو ۹ سال پیش توی سی پلاس پلاس نوشتم عزیز ... اف دیسک میکنه هارد رو ... میخای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sokanacademy forum

تو نت بزنید:

how to make a viruse that formats c drive

خودم یه با زدم  با نوت پد میسازه آسونه!

sokanacademy forum

سلام من جواب را پیدا کردم 

برید به کانل:
@irhack_apps

در تلگرام و کلمه "ویروس "را سرچ کنید!

با گوشی هم میشه ساخت

sokanacademy forum

سلام

میتونید از طریق وقفه های سخت افزاری یا همون اینتراپت ها و استفاده از دستور فرمت توی یکی از زبان ها مثل سی پلاس پلاس یا جاوا یا اسمبلی براحتی این کار رو بکنید سه سوت😜

sokanacademy forum

سلام

یک دوره آموزشی من تهیه کردم ویروس نویسی با پایتون

چیزای جالبی آموزش میده سرفصا هاشو ببنید انشالله که براتون مفید باشه

sokanacademy forum

روی این لینک کلیک کن تا بری به صحفه و مطلب رو بخون تا یاد بگیری البته ازش استفاده درست بکن

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 4 سال پیش

هر ویروسی میخوایی ون واستون می سازم هزینه ساخت هم همون موقع میگم با ضمانت و تست کامل ادرس پیج اینستا motor.Shoti

online-support-icon